Merry Christmas'tan İlk Afiş Geldi!

Bollywood oyuncusu Katrina Kaif'in bu yıl iki film çekmesi bekleniyordu: Phone Bhoot ve Güney yıldızı Vijay Sethupathi ile ilk işbirliği projesi olan Merry Christmas. Phone Bhoot, Kasım ayında sinemalara gelirken, Merry Christmas'ın 2022 Noeli vesilesiyle vizyona girmesi planlanıyordu. Yapımcılar filmi bu yıl vizyona sokamayacak olsalar da, vizyona girmesini bekleyen hayranlar için bir hediyeleri var. Cumartesi sabahı, yapımcılar yaklaşan filmin ilk afişini yayınladı.
Filmin merak uyandıran ilk afişinde iki kırık kadeh şarap yer alıyor. 
Bollywood Hungama'nın geçtiğimiz günlerde Katrina Kaif'in başrol oyuncusu olduğu Merry Christmas'ın Noel haftasında yayınlanamamasının gerçek nedenini bildirdiğini burada belirtmekte fayda var.
Geliştirmeye yakın bir kaynak şunları söyledi: ''Medyada, yapımcıların Rohit Shetty'nin Ranveer Singh'in oynadığı Cirkus ve Tiger Shroff'un oynadığı Ganapath ile çatışmak istememeleri nedeniyle Merry Christmas'ın Noel tarihinin iptal edildiği belirtildi. Film kısa sürede tamamlansaydı bu gerekçeler geçerli olacaktı. Ne yazık ki, Katrina Kaif'in Haziran ayında Covid-19 pozitif çıkmasından sonra planlar alt üst oldu. Sadece Katrina Kaif ve rol arkadaşı Vijay Sethupathi'nin değil, diğer oyuncuların da yer aldığı, yaklaşık 30 güne yayılan çok önemli bir program düzenlendi. Katrina'nın testi pozitif çıktıktan sonra, yapımcıların program yapıp herkesin tarihlerini ayarlaması biraz zaman aldı."
Kaynak ayrıca, "Bu programın çekimleri nihayet Ağustos ayında başladı ve Eylül ayının son haftasında tamamlandı. Sriram Raghavan daha sonra post prodüksiyona başladı ve bu süreç için en az dört ay gerekiyor. Bu açıdan taviz vermeyecek ve sırf yerine getirilmesi gereken bir son tarih var diye işleri hızlandırmayacak. Yapımcılar da filme güvendikleri ve kaliteden ödün vermek istemedikleri için buna saygı duydular. Sonuç olarak, filmlerinin festival etrafında dönmesine rağmen Noel tarihini iptal etmeye karar verdiler.'' diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?