Oyuncu Yönetmen İkilisi Yeni Bir Projede Mi Yer Alacak?

Vicky Kaushal, küçük bir kasabanın arka planında geçen Laxman Utekar ile projesine çoktan başlamış olsa da, oyuncu-yönetmen bir kez daha bir araya gelmeye hazır. Aslında ikili, halihazırda isimsiz girişimlerinin yapımcılığını üstlenen Dinesh Vijan'ın Maddock Films ile de el ele verecek. Ancak bu sefer film gerçekçi, küçük kasaba merkezli bir proje değil, büyük bütçeli bir savaşçı filmi olacak. Konuyla ilgili daha fazla detay gizli tutulurken, filmin biyografik bir yapıda olacağı söyleniyor. Biyografi severim.
Duyduğumuza göre film, gerçek hayattan daha büyük bir tarihsel karakter hakkında bir biyografi olacak. Bir kaynak Peeping Moon'a gelişmeleri doğrulayarak, "Laxman Utekar bir sonraki büyük ölçekli bir savaşçı filmi çekiyor ve Vicky Kaushal onun rol için ilk tercihi. Projeyi tartıştılar ve şu ana kadar görüşmeler olumlu geçti. Vicky de projeyi beğendi ve onayladı ancak filmi tam anlatımdan sonra imzalayacak. Film hala yazım sürecinde, bu nedenle bunun gerçekleşmesi birkaç ay daha sürebilir. Ancak ön tartışmalara göre Vicky aşağı yukarı bu heyecan verici dönem dramasında yerini alacak.''
Kaynak şöyle devam etti: "Laxman, Luka Chuppi ve Mimi gibi küçük kasaba hikayeleri yapmaktan sıkıldı. Artık ana akım ticari filmler yapmak istiyor ve Vicky Kaushal'la bu savaşçı filmi, onun bu yöndeki ilk girişimi ve bunu bugüne kadarki herhangi bir Maddock Films projesinden çok daha büyük bir ölçeğe taşımak istiyor. Laxman ve Vicky ilk filmlerini çekerken harika bir bağ kurdular ve her ikisinin de eşit derecede tutkulu oldukları bir hikaye üzerinde yeniden işbirliği yapmaktan heyecan duyuyorlar."