Özgürlük Savaşçısı Sara Ali Khan!

Sara Ali Khan, bu yılki üçüncü filminin çekimlerini 'Ae Watan Mere Watan' ile tamamladı. Sara, filmde Mumbai kökenli özgürlük savaşçısı Usha Mehta rolünü oynuyor.

Yılın başlarında, aktris 'Atrangi Re' adlı filmde görüldü ve şimdi Laxman Utekar'ın isimsiz bir sonraki projesinin ve Vikrant Massey ile 'Gaslight'ın çekimlerini tamamladı.
Sara Ali Khan, pazar günü sosyal medyada setlerden bir sürü fotoğraf paylaştı. Defilesinden sonra 'Ae Watan, Mere Watan' için gece geç saatlerde bir program çekerken hayranlarını durumdan haberdar etti ve sonunda sabah 10:44'te sona erdi. Daha sonra ekibiyle başka bir fotoğraf paylaştı.
Sara Ali Khan'ın önümüzdeki yıl için Pawan Kriplani'nin Vikrant Massey'le oynadığı 'Gaslight' filmi, Vicky Kaushal'la oynadığı Laxman Utekar'ın isimsiz filmi ve diğeri 'Ae Watan Mere Watan' gibi farklı türlere ait filmlerle dolu bir listesi var.
Tüm bunların dışında Sara Ali Khan'ın Anurag Basu ve Aditya Roy Kapoor'la oynadığı yeni filmi 'Metro: In Dino' da yapım aşamasında.

https://www.koimoi.com/bollywood-news/ae-watan-mere-watan-sara-ali-khan-to-play-freedom-fighter-usha-mehta-shares-pic-from-the-sets/


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?