Pankaj Tripathi'nin Son Hali Görenleri Şaşırtıyor

Dünya, Hindistan'ın üç kez Başbakanı olan Atal Bihari Vajpayee'nin doğum gününü kutlarken, Bhanushali Studios Limited & Legend Studios bu özel günde Pankaj Tripathi'nin Atal Bihari Vajpayee olarak filmdeki ilk görünümünü ortaya çıkarıyor.

Main Atal Hoon, aynı zamanda şair, devlet adamı, lider ve insancıl olan çok yönlü eski Başbakanının yolculuğu etrafında dönüyor. Yapımcılar, Pankaj Tripathi'nin biyografisinde Atal rolünü deneyeceğini duyurduğundan beri izleyiciler nefeslerini tutmuş halde Pankaj Tripathi'yi eski Başbakan karakterinde görmeyi bekliyordu. Yapımcılar 'Main ATAL Hoon'un hareketli posterini yayınladığı için bekleyiş sona erdi.
Ulusal Ödüllü yönetmen Ravi Jadhav'ın yönettiği ve Utkarsh Naithani'nin yazdığı film, Aralık 2023'te vizyona girecek. Filmin müziği Salim-Sulaiman tarafından bestelenecek ve sözleri Sameer'e ait olacak, Sonu Nigam ise hareketli video duyurusu için vokal yapacak.
Bhanushali Studios Limited ve Legend Studios tarafından sunulan Main Atal Hoon'un yapımcılığını Vinod Bhanushali, Sandeep Singh, Sam Khan & Kamlesh Bhanushali, ortak yapımcılığını ise Zeeshan Ahmad ve Shivv Sharma üstleniyor.
Ayrıca film için büründüğü hale bakın, bu adama gerçekten hayranım.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.