Pathaan'ın İşte O Çok Beklenen Şarkısı Ne Zaman Yayınlanacak?

Pathaan'ın yayınlanmasına iki aydan az bir süre kaldı ve heyecan her geçen gün artıyor. Filmin tanıtımı başrol oyuncusu Shah Rukh Khan'ın doğum günü olan 2 Kasım'da yayınlandı. Son birkaç günden beri Pathaan, 'Besharam Rang' şarkısının yakında çıkacağı haberlerinin ardından yeniden manşetlerde yer aldı.
Bollywood Hungama sayesinde bu bilginin gerçekten doğru olduğunu ve şarkının çıkış tarihini de öğrendik. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, "'Besharam Rang' Yash Raj Films (YRF) tarafından 12 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak. Herkesin bildiği gibi, Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone yer alacak. Bir numaralı şarkı olma yolunda ilerleyecek.'' diyor.
Kaynak şöyle devam etti: "'Besharam Rang'ın fragmanda görünmesi bile çok konuşuldu. Şarkı çıkınca ne olacağını siz hayal edin. Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'nin kimyası heyecan verici ve hayranları kesinlikle bayılacak.''
Bu arada Deepika Padukone hayranları çifte bir mutluluk içindeler çünkü bir haftadan kısa bir süre içinde iki dans numarası listeleri yönetecek. Cirkus'tan 'Current Laga' şarkısı bugün Ranveer Singh ve Rohit Shetty'nin de katıldığı büyük bir etkinlikte yayınlandı. Bunu dört gün sonra 'Besharam Rang' izleyecek.
Yönetmen Siddharth Anand geçen hafta verdiği bir röportajda Pathaan'ın bir dans numarasının Aralık ayında çıkacağını doğruladı. Bu arada fragmanı ocak ayında çıkacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?