Priyanka Chopra İlk Defa Erkek Rol Arkadaşıyla Eşit Ücret Almış!

En son Hindistan'da bulunan Priyanka Chopra, 20 yıllık uzun kariyerinde yalnızca bir kez rol arkadaşı olan erkek meslektaşıyla eşit ücret aldığını açıkladı. Aktris, BBC'nin 100 Kadın programında, yakında çıkacak olan Citadel dizisi için ilk kez erkek rol arkadaşlarına denk ücret aldığını söyledi.
The Independent'ın bildirdiği üzere Priyanka, "Bollywood'da hiçbir zaman eşit ücret almadım. Erkek yardımcı oyuncumun maaşının yaklaşık %10'unu alırdım. Ücret farkı büyük, oldukça büyük. Ve pek çok kadın hala bununla uğraşıyor. Şu anda Bollywood'da bir erkek yardımcı oyuncuyla çalışırsam eminim ben de uğraşmak zorunda kalırdım. Benim neslimdeki kadın oyuncular kesinlikle eşit ücret istedi. Bizler de istedşk ama alamadık." dedi. Setlerde cinsiyetçilikten de bahsetti. "Erkek yardımcı oyuncum kendi zamanını istediği gibi kullanırken ben de sette saatlerce oturmanın kesinlikle sorun olmadığını düşündüm ve ne zaman sette görünmek isterse çekim yapacağımıza o karar verdi." dedi. Yani her şey erkek rol arkadaşına göre belirlenmiş...Umarız bu sorunlar artık çözülür!
Projelere gelirsek Priyanka Chopra'nın önünde Anthony Mackie ile Ending Things ve Celine Dion ile It's All Coming Back To Me var. Richard Madden ile birlikte Russo Brothers'ın Prime Video dizisi Citadel'de izlenecek. Ayrıca Alia Bhatt ve Katrina Kaif ile Farhan Akhtar'ın Jee Le Zaraa'sı var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?