Protestolar Yüzünden Dunki Filminin De Başı Dertte!

Çok uzun zaman önce, medyada bazı protestocuların 'Besharam Rang' şarkı tartışması nedeniyle Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'nin heykellerini bile yaktıkları bildirildi. Tekrar edelim: Pathaan filmindeki şarkı, yapımcıları Deep'e safran rengi bikini giydirmekle suçlayan ve aynı zamanda dans hareketlerine 'yozlaşmış' diyerek itiraz eden bazı politikacıları ve sağcı grupları rahatsız etti. Şimdi bazıları Rajkumar Hirani'nin yönettiği başka bir SRK filmi olan Dunki'nin çekimlerini bile bozmaya çalıştı. Nedir SRK'nin çektiği be...
Raporlara göre, Vishnu Parishad ve Bajrang Dal'ın bazı üyeleri, şehirdeki mermer kaya alanı Bhedaghat ve Dhuadhar şelalesi de dahil olmak üzere Jabalpur'un bazı bölgelerinde meydana gelen Dunki'nin çekimlerini protesto etmeye ve bozmaya çalışıyorlardı. Bu raporlar, protestocuların filmin çekimleri sırasında sloganlar attığını ve hatta polis tarafından kurulan barikatları aşmaya çalıştıklarını gösteriyor. Shah Rukh Khan ve diğer başrol yıldızlarının bu programda bulunmadığı söylense de protestolar devam etti ve bazıları film ekibine şehirde çekim yapma izni verdiği için Jabalpur Collector'a karşı sloganlar attı.
Protestolar hakkında konuşan Şehir Müfettişi Priyanka Shukla, PTI tarafından aktarıldığına göre: "Kendimizi tuttuk. Çekim programı Jabalpur Collector izniyle yapıldı. Çekim cuma günü tamamlandı. Protestocular, çekimlerin durdurulması için tehsildar'a bir muhtıra verdiler.'' diyor.
Pathaan'ın 25 Ocak 2023'te çıkması beklenirken, Dunki'nin yılın son sürümü olması bekleniyor. Shah Rukh Khan'ın ünlü yönetmen Rajkumar Hirani ile ilk işbirliğine işaret ediyor ve aynı zamanda başrol oyuncusu olarak Taapsee Pannu'ya yer veriyor. 22 Aralık'ta beyaz perdede olması planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?