Ranbir Kapoor'un Canını En Fazla Yakan İşte O Filmi!

Ranbir Kapoor, baba olduktan sonra ilk uluslararası etkinliğe adım attı. Oyuncu, Suudi Arabistan'da devam etmekte olan Kızıldeniz Uluslararası Film Festivali'ne katıldı. Bir sohbet sırasında, COVID-19 sonrası Hindistan'da pek de başarılı olmayan filmlerden ve Shamshera adlı filminin büyük bir felakete dönüşmesinden uzun uzadıya bahsetti. Ayrıca projesi Jagga Jasoos'un kendisini en çok yaralayan şey olduğu hakkında da konuştu.
Deadline'a konuşan aktör, ''Yapımcılığını yaptığım bir film bu. Bu bir tutku projesiydi. Anurag Basu tarafından yönetildi. Çok iç açıcı ve tatlı bir fikirdi ama pek iyi olmadı, bu gerçekten canımı yaktı.'' dedi. "Kariyerimde beni inciten tek film bu."
Eylül 2022'de Brahmastra'dan önce bir yayın daha yaptı. Temmuz ayında, gişede başarısız olan YRF'nin Shamshera filminde görüldü. Aynı şeyden bahseden Ranbir, filmin 'üzerinde çalıştığı açık ara en zor film olduğunu' söyledi. ''Büyük bir gişe felaketiydi ama Shamshera'da yaptığım en büyük hata sakal bırakmamdı.'' Oyuncu, filmde sakal bırakmıştı. ''Sıcakta çekim yaparken ve sakal bırakırken, yüzünüz eriyor gibi oluyor." diye ekledi.