Salman Khan'ın Katrina Kaif'e Tokadı Aishwarya Rai'yi Hatırlattı!

Salman Khan ve Katrina Kaif, Bollywood'un en büyük yıldızlarından. Her iki oyuncu da büyük bir hayran kitlesine sahip ve ikili birkaç kez filmler için bir araya geldi. Bharat oyuncuları artık sadece arkadaş, ama bir zamanlar birbirlerine delicesine aşıktılar, biliyorsunuz ki.

Çeşitli raporlara göre, Katrina ve Salman yollarını ayırmadan önce bir süre birbirleriyle çıktılar. Dabanng aktörü, güçlü kişiliğiyle tanınır. Ancak aşk hayatı her zaman inceleme altında kalmıştır. Birçok rapor, şiddetli doğasının, başarısız ilişkilerinin arkasındaki ana neden olmaya devam ettiğini iddia etti.
Reddit aracılığıyla Mid-Day'in bir haberinde bir görgü tanığı, ''2008'de, geçen Perşembe (31 Ocak), Salman Khan ve Katrina Kaif Bandstand Barrista'ya girdiler, orayı düzenli olarak ziyaret ediyorlardı. Bir anda sohbet hararetlendi. Salman ayağa kalktı ve kız arkadaşının sol yanağına bir tokat attı. Sert bir tokat değildi ama bir çıtlama sesi çıkararak aktrisi ve seyircileri şaşkın bir sessizlik içinde bıraktı. Kat, olay çıkarmak yerine sessizce ayağa kalktı ve tek kelime etmeden dışarı çıktı.'' diye aktardı.
İnternetteki olayı hatırlatan Reddit'teki halk, Aishwarya Rai'yi hatırladılar ve Abhishek Bachchan'ın Salman Khan ile nasıl arkadaş olabildiğini merak ettiler. 
Yorumlarda, "Alakasız ama Aishwarya Rai'ye yaptıklarından sonra Abhishek ve Bachchan ailesinin geri kalanının onunla nasıl arkadaş olabileceğini asla anlayamayacağım." dendi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.