Sam Bahadur Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

SamBahadur'un çıkış tarihi belli oldu. Yapımcılığını Ronnie Screwvala'nın üstlendiği, merakla beklenen ve Vicky Kaushal'ın başrolde oynadığı Meghna Gulzar yönetmenliğindeki film, 1 Aralık 2023'te sinemalarda gösterime girecek. Filmde ayrıca Manekshaw'ın karısı Silloo rolünde Sanya Malhotra ve eski başbakan Indira Gandhi rolünde Fatima Sana Shaikh rol alıyor.

Yapımcıların bugün filmin ilk fragmanını piyasaya sürerek yayın tarihini gelecek yıl vizyona girmesinden tam bir yıl önce açıklaması izleyiciler arasında uzun zamandır beklenen bu proje için heyecanı artırdı. Video, Sam Bahadur'un yolunu açan bir tabur ordu subayını gösteriyor. Vicky'nin esrarengiz benzerliği ve Sam'i gerçekçi bir şekilde canlandırmasıyla duyurulduğu andan itibaren sohbet konusu olan film, şimdi yapımcıların vizyon tarihini açığa çıkarmasıyla birlikte daha fazla heyecan yaratmaya hazırlanıyor.
Sam Manekshaw'ın ordu kariyeri kırk yılı aşkın bir süredir var ve beş savaşa yayılmıştır. Mareşal rütbesine terfi eden ilk Hint Ordusu subayıydı ve 1971 Hint-Pak savaşındaki askeri zaferi Bangladeş'in kurulmasına yol açtı.
Özetleyecek olursak, Meghna Gulzar'ın yönettiği, Vicky Kaushal, Sanya Malhotra ve Fatima Sana Shaikh'in oynadığı ve yapımcılığını Ronnie Screwvala'nın üstlendiği film, 1 Aralık 2023'te sinemalarda vizyona girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?