Shah Rukh Khan'ı Bir De Kajol'ün Ağzından DinleyelimBollywood süperstarları Shah Rukh Khan ve Kajol, Bollywood'un en sevilen ekran çiftlerinden biri. İkilinin kimyası yıllarca hep bambaşka oldu. İkisi, çok sayıda Bollywood filminde birlikte çalıştı ve ayrıca büyük bir dostluk bağını paylaşıyorlar. Kajol, SRK hakkında birkaç anekdot paylaştı ve bizlere sizlerle bunu konuşmak düştü.
Kajol kısa bir süre önce Ranveer Allahbadia'nın YouTube kanalı BeerBiceps'te göründü ve Shah Rukh Khan'ın yıldız olmanın getirdiği yükü nasıl hızla fark ettiğini hatırlıyor. Indian Express'e göre, "Shah Rukh, ekranda kim olduğunu, kim olması beklendiğini çok erken anlayan ve bu beklentileri büyük ölçüde karşılayan insanlardan biri. Bir doğum gününde hatırlıyorum, 'Bugün senin doğum günün, seni görmeye geliyorum' demiştim. ‘Gel, gel ama bugün iyi bir gün değil’ dedi. 'Neden' dedim. 'Dışarı çıkmam lazım, bütün bu insanlarla tanışmam, röportaj vermem lazım' dedi. Günün sonunda, doğum günüm artık benim değil. Ben bu insanlara aitim'. İşte Shah Rukh böyle biri.'' yorumunu yaptı.
Salaam Venky aktrisi, kendisine Khan'ın nasıl bu kadar büyük bir yıldız haline geldiğini soran birini de hatırladı. "Cevap çok basit. Bunun için çok çalıştığı içindir. Kim olduğundan, değişmediğinden ve aynı zamanda değiştiğinden, geliştiğinden ve başka şeyler yaptığından emin olmak için 7/24 çalışıyor.'' dedi.
Shah Rukh'un yıllar içinde nasıl değiştiği sorulduğunda Kajol, onunla bir süredir çalışmadığını, ancak "gerçekten" artık kendisine odaklandığını ve konsantre olmak için kişisel hayatına zaman ayırdığını bildiğini söyledi. Ayrıca, haber li
Bu haberden sonra şöyle bir algıya kapıldım...sizce de Bollywood artık eskisi gibi değil, öyle değil mi?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?