Shah Rukh Khan'ın Umre Ziyareti!

Shah Rukh Khan, yakın zamanda Suudi Arabistan'da Rajkumar Hirani'nin 'Dunki' filmini bitirdiği ve daha sonra Cidde'de devam eden Kızıldeniz Film Festivali'ne katıldığı için şu anda sosyal medyada manşetlerde. Aynı zamanda, Pathaan aktörü, program özetini filmde yayınlayarak Mekke'de umre görevini de yerine getirdi ve bu video ve resimler şimdi sosyal medyada viral oluyor. Halk, şimdi SRK'nin hac ziyaretindeki son tespitine tepki gösteriyor ve aktörü eleştiri yağmuruna tutarak internette görüşlerini ifade ediyor. Bir tanesi çok dikkatimi çekti. Diğeri zaten Hintçe, neyse.
Şimdi Mekke'den bahseden Shah Rukh Khan, yüz maskesi takıp beyaz ihram içinde görüldü. Etrafı insanlarla çevriliydi ve fotoğrafları Instagram'daki hayran sayfaları tarafından paylaşılır paylaşılmaz kısa sürede viral oldu.
Dikkatimi çeken yorum da şu: ''Mekke/medine ziyareti neden bu kadar gecikti? Parası, namı, şöhreti var, kraliyet ziyareti yapabilir. Ama vakti/ilgisi olmadığı için not tutmuş.. Normal bir müslüman para biriktirip bu olağan görevlerinden zaman ayırıp Mekke'yi ziyaret etmiş. Bu yüzden 40'ların sonlarında veya 50'lerin sonunda ziyaret ediyorlar ama neden Sharukh Khan çok geç geldi?'' yorumunu yaptı. Hiçbir zaman bir insanın içini bilemeyeceğimizden kesinkes bir yorum yapamam fakat benzer durumun pek çok kişinin dikkatini çektiğini düşündürdü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?