Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ın Programlarından Ne Haber?

Shah Rukh Khan filmi Pathaan, 25 Ocak'ta ekranlara gelmeye hazır ve hem olumlu hem de olumsuz birçok nedenden dolayı manşetlerde yer alıyor. SRK hayranları yaklaşan YRF Filmi için çok heyecanlıyken, aynı zamanda onu Tiger 3'te Salman Khan'la birlikte görmek için de sabırsızlanıyorlar. Yaklaşan program hakkında biraz detaya inelim istedik.

Yeni bir basında çıkan habere göre, Salman, casus dramasının üçüncü bölümünün yakında son programını çekmeye başlayacak ve SRK de ekibe katılacak.
Pinkvilla tarafından hazırlanan bir habere göre Salman, Tiger'daki üçüncü filmin son programını çekmeye ve Şubat ayında tüm programları tamamlamaya hazır. Geliştirmeye yakın bir kaynak yayına şunları söyledi: ''Salman Khan, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'da arka arkaya çekim yapacak ve onu Tiger 3'ün son programıyla takip edecek. Tiger 3'ün anahtar dizilerini Ocak sonu/Şubat başına kadar hazırlayacak.'' Aksiyon-gerilim filmi hakkında daha fazla detay vererek, ''Hepsi bu kadar değil, çekimlerin son kısmında kendisine SRK de katılacak.'' dedi.
Makaleye göre, Pathaan ve Tiger geçiş çekimi Mumbai'deki Yash Raj Stüdyolarında 7 ila 10 gün arasında gerçekleşecek. Rapor, yönetmen Maneesh Sharma'nın bu iki Hint Sinema ikonunun varlığını garanti eden devasa bir aksiyon sekansı tasarladığını belirtti. Kaynak, "Salman Khan ve Shah Rukh Khan tek karede beyaz perdede kutlamayı hak ediyor. İlk geçişleri Pathaan'da gerçekleşecek olsa da, ikisinden bir sonraki çıkış Diwali hafta sonu boyunca Tiger 3 olacak.''
Salman şu anda Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan'ın post prodüksiyonuyla meşgul. Khan'ın bundan sonra ne yapacağı konuşulurken, kaynak oyuncunun henüz herhangi bir filme odaklanmadığını söyledi. İçeriden biri, ''Her şey yolunda giderse Salman Khan Nisan 2023'te yeni bir filme başlayacak. Ancak şu anda bir sonraki projesini tamamlamaya yakın bile değil. Güney'den birkaç teklif de dahil olmak üzere önüne gelen bazı teklifler var, ancak Salman henüz herhangi bir filmi onaylamak için bir adım atmadı. Senaryoları dinliyor ve 2024 Kurban Bayramı için bir sonrakini ayarlamak için zaman harcıyor.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?