Singham Serisinin Üçüncüsü Duyuruldu!

Rohit Shetty'den Sooryavanshi, üçüncü Singham filminin olasılığı hakkında bir ipucu verdi. Yapımcılar, Singham serisinin üçüncü filmi Singham Again'i resmen duyurdular.

Haber, kıdemli ticaret analisti Taran Adarsh tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Ajay Devgn'in serideki karakteri Bajirao Singham'ın birini vurmak üzere olduğu bir fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: ''#Xclusiv… AJAY DEVGN - ROHIT SHETTY, 'SINGHAM AGAIN' İÇİN YENİDEN BİRLEŞİYOR… BÜYÜK HABERLER… Şimdiye kadarki en başarılı kombinasyonlardan biri - #AjayDevgn ve yönetmen #RohitShetty - bir kez daha işbirliği...''
Sooryavanshi'deki sahnelerden birinde, küçük bir rol oynayan Singham, sınır ötesi teröristleri yok etmeye ant içer. Görünüşe göre Singham Again bu sefer terörizmi ele alacak. Bu aynı zamanda filmin, serinin önceki iki filmi olan ve sırasıyla 2022 ve 2014'te vizyona giren Singham ve Singham Returns filmlerinden çok daha büyük bir ölçekte olacağı anlamına geliyor. Bu film serisini hiç sevemedim, seveceğimi de düşünmüyorum.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.