Söylentileri Olan Çift Ayrı Ayrı Aynı Yere Mi Gidiyor?

Bollywood ünlülerinin hepsi yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor, bazıları çoktan hedeflerine doğru yola çıktı ve bazıları da muhteşem zamanı kutlama yolunda. Tüm bu dedikoduların ortasında, Kiara Advani ve Sidharth Malhotra perşembe günü havaalanında görüldü. İkisi de rahat kıyafetlerle ayrı ayrı geldi, ancak altında Sid ve Kiara'nın tatil yerinde birleşeceklerine dair güçlü spekülasyonlar var. Ayrı ayrı aynı yerlere mi gidiyorlar acaba?
İddia edilen çiftin kısa süre sonra barışacağına dair söylentiler dolaşıyordu. Ancak birbirleriyle çıktıklarına dair haberleri doğrulamadılar. Bizim gözümüzde bir dahaki aya düğünleri var hahahah.
Magazinciler, söylentisi çıkan çiftin havaalanına geldiğini gördü ve sosyal medyada yayınlanır yayınlanmaz, halk yorum yapmaktan kendilerini alamadı; yorum bölümünde bazı komik ve alaycı açıklamalar yaptı. Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin ayrı videoları birbirine bağlandı ve sosyal medyada yayınlandı. Tabii yorumlar Hintçe olduğu için çeviremedim. 
Bu arada evlenecekler mi, ayrılar mı, hiç mi birlikte olmadılar...hiçbir sorunun resmi bir cevabı yok.
Profesyonel cephede, Sidharth Malhotra'nın Rashmika Mandanna ile oynadığı Mission Majnu 20 Ocak 2023'te sinemalarda olacak.
Diğer yandan Kiara Advani, yakında çıkacak olan filmi Satyaprem Ki Katha'da Bhool Bhulaiyaa 2'deki rol arkadaşı Kartik Aaryan ile bir kez daha bir araya gelecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?