Stree 2 Mi Geliyor?

Bhediya'nın orta sahnesinde izleyicilere Stree 2'nin gelişiyle dalga geçtikten sonra, Rajkummar Rao, Aparshakti Khurana ve Abhishek Banerjee'nin gelecek yıl Stree 2 için çekim yapmaya başlayacakları haberi geldi. Film, Dinesh Vijan tarafından Maddock Films yapım afişi altında başlatılan korku komedisi serisinin bir parçası. Varun Dhawan'ın başrol oyuncusu olduğu film de aynı serinin bir parçasıydı ve Abhishek Banerjee her iki hikayenin de anahtarıydı; Shraddha Kapoor'un başrol oynadığı serideki bir sonraki filmin izleyicilerini neler beklediğini merak ediyoruz.
Yapım evinden bir kaynak Rajkummar Rao, Aparshakti Khurrana ve Stree'nin orijinal oyuncu kadrosunun geri kalanının Mart 2023'te çekime başlayacağını ve çekim setinin dört şehirde çekileceğini doğruladı. Kaynak, "Bhediya'da Rajkummar Rao (Vicky) ve Aparshakti Khurana'nın (Bittu) görüldüğü son sahnesi, boru hattında Stree 2 olduğunun açık bir kanıtı. 2018 yapımı Stree filminin orijinal yıldız kadrosu, Mart 2023'teki çekimler için hazırlanıyor olacak. Bazı ilginç ve eğlenceli diyaloglar bekleyebiliriz. Şu anda tüm oyuncular başka taahhütlerle meşgul ve filmin ön prodüksiyonu çoktan başladı.'' dedi.
2018 filmi Stree, yazar-yönetmen-yapımcı ikilisi, daha çok Raj & DK olarak bilinen Raj Nidimoru ve Krishna D.K tarafından yazılan bir korku komedisidir. Filmde Vicky rolünde Rajkummar Rao, Bittu rolünde Aparshakti Khurana yer alırken, Abhishek Banerjee her iki filmde de Jana rolünü yeniden canlandıracak. Shraddha Kapoor bir önceki filmde Stree'yi canlandırırken, oyuncu Bhediya'da Kriti Sanon ve Varun Dhawan ile birlikte 'Thumkeshwari' şarkısında da özel bir rol aldı. Oyuncunun ikinci bölümde geri döneceği konuşuluyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?