Tom Cruise Filminin Yeniden Çekiminde Oynamak Nasip Olmamış

Salman Khan bugün 57. yaş gününü kutluyor ve bu, dünyanın dört bir yanındaki hayranları için bir festivalden farksız değil. Hayranları, Bandra konutu Galaxy Apartments'ın önünde en sevdikleri yıldıza el sallarken görülürken, Koimoi de yıldız hakkında bazı bilgiler sunmaya karar vermiş. Bize de paylaşmak düşmüş.
Aktör hakkında ilginç bilgiler aranırken şöyle bir şeye rastlanmış: Khan ve Hollywood yıldızı Tom Cruise arasındaki nadir bir bağlantı.
Radyo kanalı Radio Nasha tarafından paylaşılan bir doğum günü özel bilgi yarışmasında, hayranlarına Salman Khan'ın aktör Tom Cruise'un yer aldığı bir filmde başrol oynamaya hazır olduğunu bildirilir. Videoda duyulduğu gibi, seksenlerin sonlarında ve doksanlarda ilk çıkış yapan aktrisin karşısına çıkmasıyla tanınan Khan, Soutelay adlı bir filmde Rishi Kapoor ile birlikte rol almaya hazırdı. 1991'de duyurulan film, Suresh Krishna tarafından yönetilecek ve Salim Khan tarafından yazılacaktı. Ancak daha sonra rafa kaldırıldı.
Film hakkında konuşan RJ (sunucu), Salman Khan-Rishi Kapoor'un Tom Cruise ve Dustin Hoffman'ın Rain Man'inin resmi veya gayri resmi bir rekreasyonu olduğunu ekledi. Kapoor, Hint versiyonunda Hoffman'ın karakterini canlandırırken, Khan'ın Cruise'un oynadığı rolü denemesi gerekiyordu. Soutelay'in duyuru posterini paylaşan RJ, yalnızca birkaç kopyanın mevcut olduğunu belirtiyor.
Film gün ışığını görmezken Anil Kapoor ve Salman Khan'ın Yuvvraaj karakterlerinde Tom ve Dustin'in karakterlerine bir göz atıldığını da sözlerine ekledi.
Salman Khan ve Rishi Kapoor, bu Tom Cruise uyarlamasında yan yana rol almamış olsalar da, ikili Yeh Hai Jalwa'da ortak yıldızlardı. Burada ikili, sonunda mutlu bir aile haline gelen, yabancılaşmış bir baba-oğul ikilisini oynamıştı. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?