Varun Dhawan'ın Filmi Reddetme Sebebi!

Hera Pheri 3, Akshay Kumar'ın katılımından çıkışına ve son olarak Akshay'ın yerine Kartik Aaryan'ın geçmesine kadar çeşitli nedenlerle son 2 haftanın en çok konuşulan filmleri arasında yer alıyor. O zamandan beri, filmde yönetmenin kim olacağı hakkında bir sohbet var. Ekip, Anees Bazmee'nin olmasını isterken, yönetmen henüz bir onay vermedi. Ancak, filmin oyuncu kadrosuyla ilgili özel bir güncellememiz var.
Kaynaklara göre Anand Pandit, Firoz Nadiadwala ile filmde ortak olmaya karar verdiğinde ve Akshay Kumar ile işler yolunda gitmeyince ikili, Hera Pheri 3'ün teklifiyle önce Varun Dhawan'a gitti. Bollywood Hungama'ya bilgi veren bir kaynak, "Hem Firoz hem de Anand, Varun Dhawan'ın Raju'nun yerine geçmesini istedi. Çünkü o hiç kimsenin olmadığı kadar komedi yapma inancına sahip. İki yapımcı ayrıca David Dhawan'a, yardımcı yönetmen Rohit Dhawan ile filmi yönetmesi için bir teklifte bulundu." dedi.
Kaynak ayrıca şunları ekledi: "Teklif çok cazip olsa da Varun, Akshay Kumar tarafından oluşturulan film serisine katılmak istemedi. Akshay Kumar'a büyük saygı duyuyor ve bunu bozmak istemiyor. Hera Pheri 3 kesinlikle gişe rekorları kıran bir film ama Varun, Akshay'a saygı duyduğu için filmden çekildi. Babası David Dhawan da aynı şeyi hissetti." 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?