Vicky Kaushal Dans Etme Konusunda Eşine Danışıyormuş!

Bizler, Vicky Kaushal'ın kendisini büyütmeye çalışan mücadele eden bir koreograf rolünü oynadığı, yakında çıkacak olan Govinda Naam Mera filminde daha önce hiç görülmemiş bir görünümde görüleceğini biliyoruz. Dans, filmin hikayesinin ayrılmaz bir parçası olsa da, başrol oyuncusu Kiara Advani'nin de yer aldığı, kısa süre önce yayınlanan eğlenceli şarkı 'Bijli'de Vicky'nin dans becerilerine bir göz attık. Ama Vicky'nin dans ipuçları için eşi Katrina Kaif'e danıştığını sizlerle de paylaşmak gerek. Oyuncu kısa süre önce karısının dans becerileri hakkında konuştu.
Katrina Kaif'in bize 'Chikni Chameli', 'Sheila Ki Jawani', 'Mashaallah' gibi liste rekorları kıran dans videoları vererek harika bir dansçı olduğu bilinen bir gerçektir. Vicky Kaushal, Indian Express.com'a verdiği bir röportajda, onun fikirlerine ne kadar sıklıkla saygı duyduğundan bahsederken, "Tabii ki, ne zaman prova yapsam, eve geri döner ve ona provanın videosunu gösterirdim. Hiçbir zaman 'bu iyi, bu kötü' demez. Muhteşem bir dansçı ve sinemada dans etme konusunda çok fazla bilgisi var, bu yüzden vereceği çok özel geri bildirimleri var.'' diyor.
''Kamerada nasıl göründüğünü, ne yapıp ne yapmaması gerektiğini biliyor. Bu yüzden ondan çok fazla rehberlik alırdım ve aslında bana çok yardımcı olurdu. Bana güç vermemi istiyor, çeneni kaldır diyor vs. gibi çok yapıcı geri bildirimler veriyor. Ayrıca aydınlatma hakkında da çok şey biliyor. Ona düzenli olarak prova videolarımı gösteriyorum ve o bana her zaman olan birçok girdi sağladı." diye de ekliyor. 
Maşallah yahu!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?