Vicky Kaushal Mutlu Birlikteliğinden Nasıl Bahsediyor?

Hayatının aşkıyla mutlu bir evlilik sürdüren Vicky Kaushal, aşkın bir kişiyi profesyonel ve kişisel olarak daha iyi hale getirmeye nasıl dönüştürdüğünü açıkladı. O özel kişiyle birlikte olmanın dünyanın en güzel duygusu olduğunu açıkça söyledi.
Eniştemiz Vicky bir sohbette IANS'a şunları söyledi: "Kalbinizde ve zihninizde size gerçekten huzur ve mutluluk veren doğru kişiyle birlikteyseniz, bu sizi kendinizin en iyi versiyonu yapar ve kendinizin en iyi versiyonu kişisel olarak profesyonel olarak her yerdedir. Pozitif hisler ve enerji yaratır ve sahip olduğunuz en iyi şeyi verirsiniz çünkü doğru kişiyle birlikte olduğunuzu ve iç huzuru ve mutluluğun burada, her hücre vücudunda olduğunu bilirsiniz.''
34 yaşındaki yıldız ekledi: "Bence kesinlikle o kişiyle birlikte olmak dünyadaki en güzel duygu ve aşık olmak da dünyadaki en güzel duygu ve ancak bu sizin içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarabilir."
Şu anda oyuncu, Disney+ Hotstar'da gösterime girmesi planlanan filmi 'Govinda Naam Mera'nın gösterime girmesi için hazırlanıyor.
Bizler size upuzun sağlıklı bir evlilik dileriz!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?