Vicky Kaushal Neden Mühendisliği Bıraktı?

Vicky Kaushal, film seçimleri ve güçlü performanslarıyla Bollywood'da kendine başarılı bir şekilde bir yer edindi. Oyunculuğa giriş yapmadan önce, oyuncu mühendis olmak için okuyordu.
Yakın tarihli bir röportajda Vicky, mühendislik günlerini hatırladı. Fakültelerinin onları almaya ve büyük bir MNC'in nasıl çalıştıklarını göstermeye karar verdiğini söyledi. Bunun onların geleceği olduğu söylendi. İşte o zaman aktör, oraya ait olmadığı için bunun asla kendi geleceği olamayacağına karar verdi. MNC nedir tam olarak bilmiyorum.
Vicky, babasının Bollywood'da aksiyon yönetmeni olduğunu, bu nedenle zaten film endüstrisiyle bağlantılı olduğunu da sözlerine ekledi. Vicky, Bollywood Hungama'ya, o ana kadar, ister dans, ister oyunculuk veya oyun olsun, sahnede her zaman aktif olduğunu söyledi.
Bu arada, iş cephesinde, en son Kiara Advani ve Bhumi Pednekar'ın başrollerini paylaştığı 'Govinda Naam Mera' adlı kısa süre önce vizyona giren filmde görüldü. Film bir OTT platformunda yayınlandı.
Daha sonra, Laxman Utekar'ın Sara Ali Khan'la birlikte oynayacağı bir sonraki adsız filminde izlenecek. Ayrıca sırada Aditya Dhar'ın 'The Immortal Ashwatthama'sı var. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?