2023'ün Bize Kazandıracağı Yıldız Çocukları!

Nepotizmin çok fazla kullanıldığı dönemlerde olduğumuzun farkındayız. 2023, ayrıcalıklı etiketleriyle gelen ve kendilerini kanıtlamak için kendi zamanlarını ayıran bir sürü yeni yıldız çocuğu bizlere vaat ediyor.

Karan Johar, 2023'te iki yeni yıldız çocuğu tanıtacak: Saif Ali Khan ve Amrita Singh'in ikinci çocuğu İbrahim Ali Khan, kız kardeşi Sara Ali Khan'ı takip edecek. Karan ayrıca Sanjay Kapoor'un kızı Shanaya Kapoor'u ekrana getirecek. 
Boney Kapoor ve Sridevi'nin ikinci kızı Khushi Kapoor da 2023'te doğrudan yıldız olmaya hazırlanıyor. Ayrıca ekipte, Amitabh Bachchan ve Jaya Bachchan'ın torunu Agastya Nanda, Zoya Akhtar'ın The Archies filminde yer alıyor. Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan da Zoya'nın filminde ilk kez karşımıza çıkacak.
Bu yıldız çocuklar, daha ilk filmleri hazır olmadan önce bile birden fazla teklif alıyor. Agastya Nanda şimdiden ikinci filmine imza attı. Geri kalanlar haftada ortalama 2-3 teklif alıyor. Bakalım, belki nepotizmden öte gerçekten yetenekli olanlar vardır aralarında?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?