2023'ün Yepyeni Ekran Eşleşmeleri!

Bu yıl hem özgün hem de çok güzel ekran çiftlerini büyük ekranlarda görebileceğiz! LSC gibi filmler ülkemizde de sinemaya girdi, evet ancak pandemi vesilesiyle pek çok filmi dijital platformlarda izleme şansı bulduk. Bu yıl da bakalım hangi ekran çiftlerini göreceğiz? Buyurun!
Sara Ali Khan & Vicky Kaushal
Sara Ali Khan'ın da çok sayıda hayranı var ve şimdi Laxman Utekar'ın merakla beklenen filminden Vicky Kaushal ile ekrandaki yeni eşleşme için daha fazla beklenti yarattılar. Ben Sara hakkında pek yorum yapamayacağım..nasıl çift olacaklar merak içerisindeyim.
Prabhas & Kriti Sanon
Kriti Sanon, şüphesiz Bollywood'un en meşgul aktrislerinden biri. Arka arkaya filmler çekiyor ve yakında çıkacakları Adipurush filminde yıldız Prabhas ile ekran alanını paylaşırken görülecek. Bu, Kriti ve Prabhas'ın bir proje için ilk kez el ele vermesi. Mitolojik dramın ilk görüntüsü hayranlarını gerçekten heyecanlandırdı.
Rakul Preet Singh & Arjun Kapoor
Hint eğlence endüstrisinin en güzel aktrislerinden biri olan Rakul Preet Singh, İngiltere'de yoğun bir şekilde çekilmiş bir komedi olarak kabul edilen filmde Arjun Kapoor ile ilk kez eşleşecek.
Sara Ali Khan & Vikrant Massey
"Gaslight", Sara Ali Khan ve Vikrant Massey arasındaki ilk işbirliğine işaret ediyor. Hayranlar yeni çifti görmek için sabırsızlanıyorken hem Sara hem de Vikrant film için Gujarat'ın egzotik yerlerinde çekim yaptı.
Sara Ali Khan & Aditya Roy Kapur
Sara Ali Khan ve Aditya Roy Kapur, Anurag Basu'nun yönetmenliğini yaptığı 'Metro.. in Dino' için ekranda ilk kez birlikte görülecek. Yapımcılar ayrıca müzik için Pritam'ı da ekibe aldılar. İki güçlü genç oyuncunun ekranda ilk kez aşk yaşadığını görmek harika olacak.
Rashmika Mandanna & Ranbir Kapoor
Ülkenin iki gönül yarası olan Ranbir Kapoor ve Rashmika Mandanna'nın ekran alanını ilk kez 'Animal'da paylaşmasıyla, seyirciler ve hayranları arasındaki merak ve heyecan kesinlikle tavan yapacak. Rashmika ve Ranbir'in yer aldığı filmden sızdırılan resimler de herkes tarafından sevildi, çünkü gelecek yıl iki popüler yıldız arasındaki kimyayı büyük ekranda görmek için sabırsızlanıyorlar.
Shraddha Kapoor & Ranbir Kapoor
Shraddha Kapoor ve Ranbir Kapoor'un ekran alanını ilk kez Luv Ranjan'ın filminde paylaşacaklarının duyurulması hayranlarını kesinlikle heyecanlandırdı. Bu da yetmezmiş gibi, film setlerinden sızan fotoğrafları da büyük bir heyecan ve beklenti yarattı.
Disha Patani & Sidharth Malhotra
Bollywood'un en ateşli ve en fit aktrisi Disha Patani, MMA'da sıkı bir şekilde çalışıyor ve spor salonu antrenmanını artırıyor, aynı zamanda kendisinden Sidharth Malhotra'nın başrol oynadığı merakla beklenen bir sonraki 'Yodha'sında beklenebilecek bazı müthiş aksiyon sahneleri için prova yapmakla meşgul.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?