Aamir Khan Gri Görünümüyle Görüntülendi

Aamir Khan, filmi 'Laal Singh Chaddha'nın vizyona girmesinin ardından sinemaya ara vereceğini duyurmuştu. Oyuncu, ailesiyle vakit geçirmeye odaklanacağını söylemişti.

Bu nedenle, bir partide görüntülendiğinde onun nadir bir şekilde göründüğünü görmek hayranları için bir zevkti. Oyuncu, gri saç görünümünde bile oldukça yakışıklı göründüğü Delhi'deki bir etkinlikte görüldü. Siyah etnik bir kıyafet giymişti. Pencaplı şarkıcı Jasbir Jassi, Aamir ile poz verirken bazı fotoğraflar bırakmıştı. Jassi, "Zengin kalpli adam, Aamir Khan." diye yazdı. Jassi ayrıca Aamir'in bir şarkıcıyı dinlerken keyif aldığı bir video yayınladı.
Hayranlar, Aamir'i bu samimi modda görmekten keyif alırken, bazıları onun tatilini seviyor gibi göründüğünü hissetti. Birkaç kullanıcı yorumlarını bıraktı. 
Aamir, Kajol'un başrol oyuncusu olduğu 'Salaam Venky'nin konuk oyuncu olarak yer aldığı gösterimi sırasında göründüğünde, kendisine bundan sonra ne zaman film çekeceği soruldu. Aamir cevap vermiş ve en az bir yıl film yapmayacağını söylemişti. Aktörün 'Laal Singh Chaddha'dan sonra 'Champions' adlı bir film yapması gerekiyordu ama oyunculuğa kendini kaptırdığını ve kendini kaybettiğini ve hayatında başka hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Bu nedenle ailesi, annesi ve çocuklarıyla vakit geçirmek için ara verdi. O yüzden dışarıda ne zaman görsek mutlu oluyoruz biz hayranlar olarak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?