Aamir Khan Oğlunun Projesinin Çalışmasına Odaklanacak!

2022 yılında Aamir Khan'ı Hollywood'un kült filmi Forrest Gump'ın Laal Singh Chaddha adlı iddialı uyarlamasında beyaz perdede gördük. Ne yazık ki, aynı zamanda Kareena Kapoor Khan'ın da rol aldığı ve yılın en büyük gösterimi olarak lanse edilen film, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden pek de takdir edilmeyen geri bildirimler aldı. Gişede beklenen başarıyı yakalayamadı. Filmin gösterime girmesinden ve ardından gişede başarısız olmasından çok sonra, Aamir Khan bir basın toplantısında oyunculuğa aktif olarak ara verdiğini ve herhangi bir yeni proje duyurmadığını açıklamıştı. Ancak Bollywood Hungama, aktör ekranda görünmeyecek olsa da Aamir'in oğlu Junaid Khan'ın ilk projesi Maharaja'nın post prodüksiyon çalışmasına odaklanacağını öğrendi.
Ayrıntıları yalnızca Bollywood Hungama'ya özel olarak aktaran, iyi bir endüstri kaynağı bize şunları söylüyor: ''Aamir'in Laal Singh Chaddha fiyaskosunun ardından oyunculuğa ara vermesi hepimizin bildiği bir şey. Ancak Aamir Khan, Aamir olarak çalışmaya devam edecek. Aslında, Junaid Khan'ın filmi Maharaja'nın süpervizyonu ve kurgusu üzerinde çalışıyor olacak. Aamir şu anda Junaid'in çıkışına çok dikkat ediyor. Neredeyse her şeyi gözlemliyor ve filmin kendi ayakları üzerinde duracağından emin olmak istiyor. Aslında filmde yer almamasının en büyük nedenlerinden biri de bu.'' Aamir'in izinli olması ve Junaid'in yayın zamanlaması hakkında kaynak şöyle devam etti: "Şu anda Aamir, Laal Singh Chaddha ile Junaid'in Maharaja'sı arasına biraz boşluk bırakmak istiyor. Ekrandan olduğu kadar halkın gözünden de aktif olarak uzak durmaya karar verdi, bu nedenle seyirci Junaid'in filmi hakkında eleştirel değil.''
Filmin kendisine gelince, Şubat 2022'de Marol'da devasa bir set kurulurken çekimlere başlanan Maharaja'nın Maharaj İftira Davasına dayandığı bildiriliyor. Deneyimsiz olanlar için film, bir dini bölüm başkanının, kadın adanmışlara yönelik cinsel sömürüsünü ifşa eden bir gazeteye karşı dava açtığı 1862 davasını konu alacak. Junaid Khan'a gelince, genç oyuncu Siddharth P Malhotra'nın yönettiği girişimde gazeteci Karsandas Mulji rolünü oynayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?