Akshay Kumar ve R Madhavan El Ele Veriyor!

Eleştirmenlerce beğenilen oyuncu R Madhavan, 2022'de özellikle Rocketry: The Nambi Effect'te kayda değer performanslar sergiledi. Oyuncu yıllar geçtikçe daha da kendisini belli eder hale geldi. Sinemaseverlerin her biri her zaman onun yaklaşan projesiyle ilgileniyor. Bir haber de ondan: R Madhavan, C Sankaran Nair Biopic için Bollywood oyuncusu Akshay Kumar ile el ele vermeye hazır. Fena bir ikili olmazlar diye düşünüyorum şimdiden.

Pinkvilla'nın bir raporu doğruysa, R Madhavan 1900'lerde geçen bu mahkeme dramasında Akshay Kumar'a katıldı. Bunun ayrıntılarını veren rapor, geliştirme bilgisine yakın bir kaynaktan alıntı yaparak, ''R Madhavan kendisini sık sık içerik odaklı filmlerle ve sınırları zorlamasını gerektiren karakterlerle ilişkilendirmiştir. C Sankaran Nair Biopic'in senaryosu karşısında şaşırdı ve filme katılmaya karar verdi. Karakter özellikleri o dönemden bir kişiye dayanan bir avukat rolünü oynuyor.'' dedi.
Kaynak ayrıca Madhavan'ın son birkaç gündür Akshay ile bu filmde sessizce çekim yaptığını ortaya çıkardı. "Aslında, hem Akshay hem de Madhavan, filmde paylaştıkları belirli bir dinamik olduğu için birden fazla senaryo okuma seansı yaptılar." diye ekledi.
Akshay Kumar'ın diğer projeler için de çekim programına kısa bir göz atan kaynak, "Akshay Kumar, C Sankaran Nair Biopic'in ikinci programını tamamladığını söyledikten sonra, Bade Miyan Chote Miyan'a odaklanıyor. Bombay'da bir ay boyunca bu aksiyon projesi için çekim yapacak ve ardından, filmi bitirme amaçı şubat ayı sonuna kadar tekrar C Sankaran Nair Biyografisine geçiş yapacak.'' dedi.
Rapor, bu mahkeme salonu dramasının çıkış tarihinin şimdilik gizli tutulmasına rağmen, bunun Akshay'ın 2024'teki ilk projesi olacağını belirterek sona erdi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?