Ali Fazal Fukrey 3'te Yer Almayacak Mı?

Fukrey 3'ün bu hafta başlarında açıklanan son afişi ve çıkış tarihi, komedi serisinin hayranları için bir mutluluk sebebi oldu. Posterde Richa Chaddha, Pulkit Samrat, Varun Sharma ve Pankaj Tripathi gibi olağan Fukrey yıldızları vardı. Ancak, Ali Fazal filmin önemli bir oyuncusu ama resmi basın açıklamasında eksikti.
Ali, komedi serisinin üçüncü filminin yeni duyurusunda yokluğundaki sessizliği bozdu. Oyuncu, Fukrey 3'ün bir parçası olamıyor çünkü tarihleri, Amazon Prime Video'nun gelecek sezonu olan Mirzapur 3'ün çekimleriyle çakışıyor. Hem Fukrey hem de Mirzapur serisi, Excel Entertainment çatısı altında Farhan Akhtar ve Ritesh Sidhwani tarafından üretiliyor.
Fukrey 3 duyurusunda Zafar karakterinin yer almamasından bahseden Ali, yaptığı açıklamada, ''Herkes Zafar'ın geri dönüp dönmeyeceğini soruyor ama üzgünüm arkadaşlar, bu sefer değil. Zafar bazen Guddu Bhaiya [Mirzapur'daki karakteri] olmak zorunda ve bazen iki evren üst üste geliyor.'' dedi.
Ancak Ali, Zafar'ın bir gün geri döneceğine söz verdi. ''Ben etraftayım. Ama Bholi (Richa) ve Panditji'nin (Tripathi) üçüncü çıkışında ekranda olmayacağım! Bunun bir parçası olmak isterdim ama zaman ve programlar buna izin vermedi. Gelecekte bir noktada, belki de beklediğinizden daha erken döneceğim. Zafar, sizi eğlendirmek için küçük bir yoldan sonra geri dönecek!'' dedi. Görünüşe göre Ali, Fukrey 4 olasılığını ima etti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?