Alia Bhatt'ın Tekrar Hamile Olduğu İddiası!

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın evliliğinin üstünden çok fazla bir zaman geçmedi. Çift, 2022'de gerçekten güzel bir yıl geçirdi; önce evlendiler ve ardından Kasım ayında kızları Raha Kapoor'u kucaklarına aldılar. Ve şimdi, aktrisin bir kez daha hamile olabileceğine dair spekülasyonlar var.
Alia ve Ranbir'in romantizmi ilk olarak kendi filmleri Brahmastra'nın setlerinde alevlendi ve hem film hem de ilişkileri geçen yıl hedefine ulaştı. Yakın arkadaşları ve ailelerinin huzurunda nisan ayında dünya evine girdiler. Şimdi ise oyuncunun yeniden hamile olduğuna dair söylentiler dolaşıyor.
Bollywood Life'ta yer alan bir habere göre, bir eğlence portalı, Alia Bhatt'ın ikinci çocuğunu beklediğini iddia etti. İddia, giyim markası için yeni hamile koleksiyonunu piyasaya sürmesine dayanıyordu ve her şeyi başlatan da buydu. Çift konuyu henüz resmi olarak ele almadı; Açıkçası, ona herhangi bir ilgi göstermektense sessiz kalmanın daha iyi olduğunu düşünmüş olabilirler. Çünkü bence böyle bir durum ortada yok. Dendiği gibi, yalnızca spekülasyon. Bazıları dedikodu arıyor. Kendi de sonuçta bir hamilelik geçirdi ve bu konuda hala gündem olması çok normal.
Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, Raha'nın fotoğrafının yayılmaması konusunda çok katı bir politika izliyor. Bu kural, kızları en az iki yaşına gelene kadar geçerli olacak. Ancak Raha'nın resimlerini magazincilere gösterdiler ve onlara göre Raha babasına çok benziyor. Ne yazık ki hayranları, Kapoor klanının en genç üyesini görmek için biraz daha beklemek zorunda.