Ancak Oyuncuların İsmini Verince Bana Saygı Duyuyorlar!

Vijay Sethupathi, Güney'de ünlü bir yıldız. Ve şimdi, Hintçe film olan Farzi'de de görülecek. Bunu, Sriram Raghavan'ın yönettiği ve başrolü Katrina Kaif'in paylaştığı Merry Christmas izleyecek. Ayrıca, başrolünde Shah Rukh Khan'ın yer aldığı, çok beklenen Jawan filminin de bir parçası.
Farzi'nin fragmanı bugün yayınlandı ve Vijay Sethupathi, Farzi'nin web alanındaki ilk çıkışı olmasına rağmen öyle hissetmediğini söyledi. ''Bunu bir çıkış olarak görmüyorum. 2010 yılında ilk çıkışımı yaptım. Yani en az 12 yıl oldu. Bu 12 yılda 55'e yakın film yaptım. İster uzun metrajlı bir film, ister uzun formatlı bir şov olsun, seyirciyi etkilemek için her çekimde aynı çabayı gösteriyoruz. Okulda okurken kız arkadaşımı etkilerdim. Yani her çekimde sevdiğim bir kızı etkilemeye çalışıyormuşum gibi!" diyor.
Ayrıca, Hintçe projelerinde hangi aktörlerin olduğunu söylediğinde, Hintçe konuşulan kuşaktaki insanların onu ciddiye aldıklarını da ortaya çıkardı. "Raj ve DK ile Hintçe bir proje yaptığımı kime söylersem söyleyim, Shahid Kapoor'un da rol aldığını eklemeliyim. Ancak o zaman 'Vay be' derler! Burada Shah Rukh beyin (Jawan filminin) kötü adamı olduğumu ve Katrina Kaif ile çalıştığımı söylemeliyim. Ancak o zaman bana saygı duyarlar! Bu yüzden, hangi sanatçı için çalıştığıma bağlı.'' Her insanın bir sıkıntısı oluyor işte.
Farzi, Shahid Kapoor'un yanı sıra Imaikkaa Nodigal (2018), Tughlaq Durbar (2021) ve Sangathamizhan'da (2019) birlikte çalıştığı Raashii Khanna'ya da yer veriyor. Vijay Sethupathi, "Seni seviyorum Raashii. Onunla iki filmde çalıştım. İlk filmde diyalog sayfası Raashii'ye giderdi ve sonra bana gelirdi. Eskiden düzeltmeler yapardım. Tamil repliklerini ezberlemesi onun için zordu. Ve onlar üzerinde değişiklik yapardım. Bu yüzden onu sette her gördüğümde 'Üzgünüm Raashii' derdim. Ama bu düzenleme konusunda rahattı. Bana tavır göstereceğini düşündüm ama bana karşı çok tatlı olurdu. Ancak Farzi'nin setlerinde geldiğimde ilk filmde ona davrandığım gibi bana davranıyordu.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?