Anushka Sharma Tamasha İçin İlk Tercihmiş!

Anushka Sharma tartışmasız Bollywood'un en iyi oyuncularından biridir. Sektörde kendine bir tarz oluşturmuştur. Aktrisin önünde birçok başarılı filmi var ve birçok ünlüyle çalıştı. Gelecek vaat eden bir senaryoyu geri çevirmeyi de içeriyorsa, cesur seçimler yapmasıyla da ayrıca tanınır.
Anushka, fikrini söylemekten çekinmeyen biri. Aktris, senaryo seçme konusunda oldukça bilinçli ve bir keresinde Imtiaz Ali'nin Tamasha'sını kendi parametrelerine uymadığı için geri çevirmişti. Anushka, Imtiaz Ali'nin Tamasha filmi için ilk tercihiydi.
India Today tarafından bildirildiği üzere aktris Anushka Sharma, Tamasha'nın Ranbir Kapoor'un canlandırdığı erkek karaktere çok fazla ilgi gösterdiğini düşündü. Daha sonra karakter Deepika Padukone tarafından canlandırıldı. Anushka'ya filmi yapmadığı için herhangi bir pişmanlık duyup duymadığı sorulduğunda NH10 oyuncusu, "Filmi yapsaydım övüleceğimden hiç şüphem yok. Imtiaz Ali filmindeki herhangi bir oyuncu, iyi bir yönetmen olduğu ve oyuncularıyla arası çok iyi olduğu için her zaman iyi olacaktır.'' dedi. İlginç bir şekilde, yorumları başrol oyuncusu Deepika Padukone'nin performansı övgü yağmuruna tutulduktan sonra geldi.
Özellikle, Anushka Sharma'nın geçmişe dönüş röportajı son zamanlarda Reddit'te viral oluyordu ve halk hızlı bir şekilde yanıt veriyordu. Birçoğu, Ranbir'in daha ön planda bir rolü olduğu için Tamasha'yı geri çevirdiğini, ancak aynı yıl kısa bir rol oynadığı Dil Dhadakne Do'yu yapmaya devam ettiğini belirtti. Ancak rolü üstlenmeme kararı, Deepika ve Ranbir'in hayranlarını mutlu etti çünkü Tara ve Ved'in kimyası, hayranlarının kafasında hala yer alıyor. Anushka olsaydı belki böyle olmazdı. Öyle ya da böyle, olması gereken oluyor ve bizler de 'keşke öyle olsaymış/olmasaymış' demiyoruz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?