Aryan Khan ve Nora Fatehi'nin Birlikte Olduğu Söylentisi!

Ünlü olmak kolay değil, her zaman medya ve hayranlar tarafından takip ediliyorsunuz sonuçta. Aslında, magazinciliğin de yükselişiyle yıldız çocuklar bile takip ediliyor. Shah Rukh Khan'ın oğlu Aryan Khan sık sık manşetlere çıkıyor. Geçenlerde bir hayran, Nora Fatehi ve bir başkasıyla (aynı noktada) bir fotoğraf çektirdi ve burada bir hayran Aryan Khan'la poz verdi. Resimler internete girer girmez viral oldular ve halk, ikilinin birlikte olup olmadıkları hakkında spekülasyon yapmaya başladı.
Oldukça yakın bir zamanda, internette iki fotoğraf viral oldu, biri bir hayranın Nora ile poz verirken görülebildiği, diğeri ise (aynı yerde), bir hayranın Shah Rukh Khan'ın oğluyla poz verdiği yer.
Aryan Khan ve Nora Fatehi'nin fotoğrafları internette yayınlanır yayınlanmaz viral oldu. Bunlar aynı zamanda birkaç hayranın genellikle gizlice birlikte tatil yapan bir çiftle görüntülendiği türden fotoğraflar. Geçmişte, ilişkilerini resmileştirmeden önce sözde Bollywood çiftlerinin bu tür birçok fotoğrafını gördük. Viral resim sosyal medya platformu Reddit'e ulaştı ve tartışmalara yol açtı. Birçok kullanıcı, flört edebileceklerini tahmin etti. 
Birlikte görüntülenmenin, birlikte oldukları anlamına gelmediğini de belirten birkaç kullanıcı var. Bir yorumda, "Ya abi, aynı anda görüntülenmek onların birlikte olduğu anlamına gelmez. Büyüyün biraz! Ve bu teorileri üretmeyi seviyorsan, neden bu kadar gizlisiniz? Kapsayıcı olmaya çalışın ve iki kızı bir arada gördüğünüzde bir paylaşım yapın.'' dedi. Tüm bunların birer söylentiden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var elbette.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?