Manisha Koirala Kartik Aaryan'ı Övüyor!

Gişe rekorları kıran bir 2022'nin ardından Kartik Aaryan, bir sonraki filmi 'Shehzada' ile seyirciyi bir kez daha eğlendirmeye hazır. Geçen ay oyuncunun doğum gününde yayınlanan aksiyon projesi ile ilgili ilk görüntü, bizlerin daha fazlasını istememize neden oldu. Yaklaşan yeniden yapımda ona aktrisler Kriti Sanon ve Manisha Koirala katılacak.
Manisha, Kartik ile çekim yapma deneyimini anlattı ve onu övdü. "Kartik Aaryan'ın çok yetenekli, çalışkan ve mütevazi bir insan olduğunu düşünüyorum. Karakteri anlıyor ve ortaya yeni bir şeyler çıkarıyor. Yaptığı film seçimlerini de beğeniyorum. Sektörde çok parlak bir geleceği var." dedi. 
Yaklaşan filmle ilgili ipuçları vererek, "Shehzada ile daha önce anlaşmıştım ve bu büyük bir ticari proje ve şubat ayında vizyona girecek. Oldukça iyi çekildi. Bu yüzden, gerçekten vizyona girmesini dört gözle bekliyorum." diye ekledi.
Kartik, Kriti ve Manisha, 10 Şubat'ta vizyona girecek 'Shehzada' ile gişe büyüsü yaratmayı umacaklar. Kartik'in ayrıca 'Aashiqui 3', 'Satyaprem Ki Katha', 'Captain India' ve Kabir Khan'ın isimsiz filmlerini içeren ilginç projeleri de var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?