Priyanka Chopra Neden Taşıyıcı Anneliği Seçti?

Priyanka Chopra sadece Hindistan'da değil, Hollywood'da da iz bıraktı. Max Factor ile ilk makyaj koleksiyonunu piyasaya sürerken, İngiliz Vogue dergisine kapak olan ilk Hintli oldu. Oyuncu ilk kez kızı Malti Marie Chopra Jonas ile yüzü görünmeden bir çekim için poz verdi.
Malti Marie, geçen yılın Ocak ayında Nick Jonas ve Priyanka'nın çocuğu olarak dünyaya geldi. Oyuncu, dergiye verdiği röportajda kızının erken doğumunu gündeme getirdi. ''O doğduğunda ameliyathanedeydim. O kadar küçüktü ki elimden daha küçüktü. Yoğun bakım hemşirelerinin yaptıklarını gördüm. Tanrı'nın işini yapıyorlar. Onu entübe ederken Nick ve ben de orada duruyorduk. Onu entübe etmek için ihtiyaç duydukları şeyi [minik vücudunda] nasıl bulduklarını bile bilmiyorum.''
Priyanka Chopra, taşıyıcı anneliği nasıl seçtiğinden de bahsetti. Dergiyle konuşurken, "Tıbbi sorunlarım vardı, bu gerekli bir adımdı ve bunu yapabileceğim bir konumda olduğum için çok minnettarım. Taşıyıcı annemiz çok cömert, kibar, sevimli ve eğlenceliydi ve altı ay boyunca bu değerli hediyeyle bizim için ilgilendi… Beni tanımıyorsunuz, neler yaşadığımı bilmiyorsunuz. Ve sırf benim ya da kızımın tıbbi geçmişini kamuoyuna açıklamak istemiyor olmam, size nedenleri ne olursa olsun uydurma hakkını vermez." dedi. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?