Akshay Kumar'ın Sıradaki Filmlerinin Yayın Tarihlerinden Ne Haber?

Akshay Kumar, kendisini ilk kez Emraan Hashmi ile yan yana getiren Raj Mehta'nın yönettiği Selfiee ile beyaz perdeye geri dönmeye hazır. Karan Johar prodüksiyonu 24 Şubat 2023'te vizyona girecek ve sektör çevrelerinden olumlu haberler alıyor. Ancak ilk kez hayranlar diğer Akshay Kumar filmlerinin 2023 tarihli tarihinden haberdar değiller. Khiladi'nin Oh My God! 2, Capsule Gill ve Udaan zaten post prodüksiyon aşamasında.
Bir kaynak Bollywood Hungama'yı şöyle bilgilendirdi, "Akshay Kumar'ın Selfiee'den sonraki iki sinema filmi Oh My God! 2 ve Capsule Gill olacak. İki film Nisan'dan Temmuz'a kadar vizyona girecek. Bu ikisini Udaan izleyecek." Sektör, Akshay'ın OTT yolunu izleyen bazı filmlerinin haberleriyle çalkalanırken, 3'ünün de sinemalarda gösterime gireceğini doğrulayabiliriz.
"Yayınlanma sırası değişebilir, ancak 3'ü de sinema filmi. Udaan'ın Oh My God 2 veya Capsule Gill'den önce gelme olasılığı da var. Akshay, çıkış takvimini belirli bir şekilde artırmak için planlamayı bekliyor. Selfiee'den sonraki 3 film de kalbine yakın ve çıkış döneminden emin olmak istiyor." 
Dört filmin dışında Bade Miyan Chote Miyan da gösterime girecek. Ali Abbas Zafar'ın yönettiği film, kendisi ve Tiger Shroff ile aksiyon dolu bir proje ve 2023 Noel haftasonunda vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?