Deepika Padukone'nin Doğum Gününe Özel Silüeti Yayınlandı!

Deepika Padukone bugün yeni bir yaş daha alırken oyuncunun hayranları yaklaşan projeleri konusunda oldukça heyecanlı. Hayranlardan iyi dileklerde bulunanlara ve meslektaşlarına kadar dört bir yandan iyi dilekler yağarken, aktrisin yakında çıkacak epik bilim kurgu filmi Project K'nin yapımcıları, Nag Ashwin'in yönetmenliğinden bir kesit paylaşarak filmi özel kılmaya karar verdiler. Geçmişte yapımcılar Vyjayanti Films, doğum günlerinde Prabhas ve Amitabh Bachchan için de benzer bir şey yapmıştı.
Project K yapımcıları, Deepika Padukone'nin doğum günü dileklerinin bir parçası olarak en son karakter posterini sosyal medyada yayınladı. Okuyucular, Project K'nin kıyamet sonrası fütüristik bir film olduğuna dair birçok raporun olduğunu ve posterlerinin her birinin benzer hisler verdiğini biliyor olabilirler. Aynı şekilde, son posterde Deepika'nın karakteri bir siluet formunda yer alıyor. Ancak sosyal medyada afişe rastlayan hayranlar, bunu 2021 yapımı Amerikan bilim kurgu dizisi Dune ile karşılaştırıyor ve hatta içlerinden biri, Deepika'nın görünüşünün filmdeki Zendaya'ya oldukça benzediğini de sözlerine ekledi.
Birçoğu platformda heyecanını paylaşmadan ve oyuncu için doğum günü dileklerini dile getirmeden edemezken, birkaç kişi de bunu Dune ile karşılaştırmadan edemedi. Hayranlardan biri, "Nedenini bilmiyorum ama poster bana Dune havası veriyor... ama eminim ki öyle bir şey olmayacak. Her neyse, merakla bekliyorum.'' dedi. Yine bir başkası, "Dune'dan Fremen Chani 'merhaba'diyor." yorumunu yaptı. Bilmeyenler için Chani, Zendaya'nın Dune'da yazdığı karakterdi. "Bu posterde Dune'dan Zendaya'yı gören tek kişi ben miyim?" diye ekledi bir diğeri. Diğer bir kullanıcı, "Şimdiden 'Dune' havası veriyor. Ama güzel.'' dedi.
Project K filminden bahsedecek olursak, Pan India projesinin büyük ölçekte yaygınlaşması bekleniyor ve Nag Ashwin bunun en iddialı projelerinden biri olduğunu iddia ediyor. Hayranlar, Piku'nun ortak yıldızları Amitabh Bachchan ve Deepika Padukone'nin büyüsünü görmek için sabırsızlanıyor olsa da, aktris ilk kez Prabhas'la birlikte rolünü paylaşacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?