Deepika Padukone Pathaan Üzerine Konuşuyor!

Ülkenin en büyük mega yıldızlarından ikisi Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone, Yash Raj Films'in Pathaan'ında bir araya geliyor. Gişe rekorları kıran epik filmleri Om Shanti Om, Chennai Express ve Happy New Year göz önüne alındığında, onlar Hint sineması tarihindeki en büyük ve en sevilen ekran eşleşmelerinden biri.
Yapım evi Yash Raj Films tarafından paylaşılan bir videoda Deepika, her zaman gişe rekorları kıran bir film sunmayı başaran SRK ile olan büyülü eşleşmesinden bahsediyor. "Shah Rukh ve ben, Om Shanti Om ile başlayan inanılmaz filmlerde çalışma fırsatı bulduğumuz için çok şanslıyız! En sevdiğim rol arkadaşım Shah Rukh ile işbirliği yapıyorum. Güzel bir ilişkimiz var ve bence seyirci bunu yaptığımız filmlerde hep görüyor." dedi.
Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone, Pathaan'da büyüleyici görünüyor. Videoda, kimyalarının ardındaki sırrı açıkladı. "Pekala, bunun için ikimiz de övgü alabiliriz. SRK yine yoğun diyet ve egzersizi de yapıyordu. Böylece, hem o hem de ben, bireysel olarak ortaya koyduğumuz işten son derece faydalanabiliriz. Ama günün sonunda aslolan, birlikte çalıştığınız ekiptir.'' 
Deepika Padukone ekledi, "İster yönetmen (Siddharth Anand) ve vizyonu, ister görüntü yönetmeni (Satchith Paulose) ve stilist (Shaleena Nathani) isterse saç ve makyaj ekibiniz olsun. Yani, bir şekilde bir araya gelen tüm ekibinizdir, bu yüzden kesinlikle işe koyulabilir ve elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak aynı zamanda gelip bizi göründüğümüz gibi gösteren dünya standartlarında inanılmaz profesyonellere de sahipsiniz.''
Deepika için Pathaan, filmografisinde çok özel bir film. Acımasız bir casus rolünü oynayacak ve dudak uçuklatan aksiyon sahnelerini sergilerken görülecek. "Bu filmde oynadığım karakter son derece heyecan verici, bu daha önce yapmadığım bir şey ve hatta film - tam da bu tür bir casus gerilim filmi, açık ve net bir aksiyon filmi daha önce hiç yapmadığım bir şey.'' diye son noktayı koyuyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?