Diljit Dosanjh: Paranın Peşinden Koşmuyorum

Hintçe ve Punjabi filmlerinde çalışan aktör-şarkıcı Diljit Dosanjh, güvenli bir işi olmadığını söyledi. Oyuncu, her zaman ünlü olmak istemesine rağmen en büyük önceliği olarak para aramadığını itiraf etti. Yakın zamanda büyük ölçekli bir projeyi reddettiğini açıkladı.
Diljit Dosanjh, Hindustan Times'a ''Gururum için yaşıyorum. Parayı önemseseydim, her yıl daha çok film, daha çok evlilik programı ve 4-5 Punjabi filmi çekerdim. Asla para peşinde koşmam. Çocukluğumdan beri hep ünlü olmak istemişimdir. Şöhretin sınırı yoktur. Sadece iyi bir iş yapmak ve hayattan zevk almak istiyorum. Yapabileceğim her şey için mutluyum ve Tanrı'ya minnettarım.'' diyor. Herkes başaramaz bunu reis.
''Dün büyük bir filmi reddettim. Sadece para uğruna bir şey yapmıyorum, yapmak istemediğim bir şey bu. Sadece konuyu beğenirsem yaparım. Dün en sevdiğim yönetmenin yapımevinden bir senaryo duydum ama ‘Ben bunda kendimi görmüyorum’ dedim. Ayrıca her yıl programlar yapıyorum, şarkılar yapıyorum, albüm çıkarıyorum; bu çok zaman alıyor. Sadece bir oyuncu olsaydım, daha fazla film yapardım. Sadece bir şarkıcı olsaydım, daha birçok şarkı yapardım. Her şeyi bir arada yapıyorum. Her şeyi kendi hızımda yapıyorum.'' diye ekledi.
İş cephesinde, Diljit Dosanjh en son Punjabi filmi Babe Bhangra Paunde Ne'de görüldü. Son Hintçe yayını Netflix'teki Jogi idi. Ali Abbas Zafar tarafından yönetildi. Şu anda Born To Shine dünya turunda. Ayrıca Imtiaz Ali'nin Chamkila filminde Parineeti Chopra ile oynayacak.