Düğüne Bollywood'dan Kimse Katılmayacak Mı?

Son birkaç haftadır, hatta aylardır, Bollywood çevresindeki en sıcak tartışma konusu Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin yaklaşan evlilikleri oldu. Aslında, çiftin görünüşteki düğünü hakkında tarihlerle ilgili tonlarca röportaj yapıldı. Bollywood Hungama, Bollywood'un hakkında en çok konuşulan düğününün ne olabileceğine dair içeriden bir bilgi almayı başardı. Şubat düğününün son tarihlerine sahip olmasak da, evliliklerinden ne bekleyebileceğimize dair içeriden bazı ayrıntılar almayı da ihmal etmedi.
Geliştirmeye yakın bir kaynak, ayrıntıları paylaşarak, özel olarak Bollywood Hungama'ya işlevin Rajasthan'da samimi bir aile birlikteliği olacağını açıkladı. ''Herkesin beklediği meşhur Bollywood düğününün aksine, Sidharth ve Kiara ailelerinin her iki tarafının da katılımıyla sessiz bir aile düğünü seçtiler. Şu anda ikisi, orada olacak ve ekiplerini de içerecek olan sadece 100 kişilik bir konuk listesi hazırlıyor. Son endüstri düğünlerinin çoğu gibi, onlarınkine de Bollywood ünlüleri katılmayacak. Sektörden davet edilmesi muhtemel olan yalnızca iki kişi. Ashvini Yardi ve tabii ki Karan Johar.'' 
Bu da yetmezmiş gibi, nikahları bir aile düğünü olacakken, çiftin daha sonra büyük ihtimalle şehirde sektör dostları için bir resepsiyon vereceği söyleniyor. Sidharth ve Kiara, sektördeki dostlarını ve iyi dileklerde bulunanları sevinçlerine dahil etmek için şehirde bir resepsiyon da planlıyorlar. Henüz bir tarih teyit edilmemiş olsa da, çift büyük olasılıkla akşam yemeği ile bir akşam oturumuna ev sahipliği yapacak. Bunların düğün olayı Katrinagilinkinden de farklı. Acaba ikisi biliyor mu evleneceklerini?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?