Filmin İkinci Yarısının Sürpriziymiş Meğer!

Belki Pathaan'ın ilk yarısında değil ama ikinci yarısında bir sürpriz yer alıyormuş meğer. Biraz spoiler olacak ama Salman Khan, Tiger olarak ortaya çıkıyor!
Geliştirmeye yakın bir kaynağa göre Salman Khan, Siddharth Anand'ın Pathaan'ındaki 15 dakikalık aksiyon dolu uzun görünümünde Tiger olarak ekranda olağanüstü bir varlığa sahip. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, "Helikopterden silahlara ve göğüs göğüse çarpışmalara kadar, Salman Khan'ın arkadaşı Shah Rukh Khan'ı Rus Mafyası tarafından tuzağa düşürüldüğü zor zamanlardan kurtarmak için üstün olduğu alanda başarılı olduğunu göreceksiniz." diyor. Ah, ah! Neyse ki 15 dakika gayet yeterli. LSC'de SRK'nin 10 saniyelik görünümü gibi değil en azından.
İki süper yıldızın filmde dinamik bir varlığı var ve hayranlar ikisinden giderek daha fazlasını istiyor. "Ve bu kombinasyon yakında tam teşekküllü bir filmde geri dönecek, çünkü Tiger ve Pathaan'ın bir geçişi yapım aşamasında. Aditya Chopra'nın fikri, Hint Sinemasının en büyük mega yıldızlarından ikisini, Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ı göklere çıkarmak.''
Pathaan, 2012'de Ek Tha Tiger ile başlayan, ardından Tiger Zinda Hai ve War ile devam eden YRF casus evreninin bir uzantısı. Her şey Salman Khan filmiyle başlarken, Hint sinemasının tartışmasız en büyük evreni olan bu aksiyon dolu evrende şimdi süperstara Hrithik Roshan, Tiger Shroff ve Shah Rukh Khan eşlik ediyor. Bu casus evreni fikri efsane oldu bence.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?