Filmlerde Bazı Yakın Sahneler Çeken Oyunculardan Yorumlar!


Ekranda kolay görünse de, mahrem sahneleri çekmek oyuncular için oldukça zahmetli olabiliyor; özellikle sette parlak ışıklar ve kalabalık bir ekip üyesi ile çevrili olduklarında. Bollywood'daki bazı oyuncular, ekranda samimi sahneler yapmaktan tamamen rahatsız. Bu arada diğerleri bunu reddetti ve bunu işlerinin bir parçası olarak benimsedi. Deepika Padukone, Bhumi Pednekar'dan Tamannaah Bhatia'ya kadar, ekranda mahrem sahneler çeken aktrisler işte bunları söylüyor.

Bhumi Pednekar
Bhumi, güçlü performanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle 'Lust Stories'de Neil Bhoopalam ile samimi sahnelerinden biriyle herkesi şaşırttı. Sahne, sette bir yakınlık koordinatörü olmadan çekildi. Ancak aktris, yönetmen Zoya Akhtar'ın her ikisini de içinden nasıl geçirdiğini açıkladı. Bhumi, sahneyi bir oda dolusu insanla ve vücudunda neredeyse hiç kıyafet olmadan oynamanın oldukça gergin olduğunu açıkladı. Aktris ayrıca rol arkadaşıyla oturup sınırlar koyduğunu ve Zoya, Neil ve onun yaptığı bu konuşmanın çok önemli olduğunu açıkladı.
Deepika Padukone
Deepika, 'Gehraiyaan'da rol arkadaşı Siddhant Chaturvedi ile öpüştüğü ve samimi sahneleriyle ağızları açık bıraktı. Sanal basın toplantılarından birinde Deepika, yönetmen Shakun Batra'nın sette güvenli ve emniyetli bir ortam yarattığını açıkladı. Ona göre yakınlık kolay değil ve Hint sinemasında 'Gehraiyaan'da olduğu gibi keşfedilmedi. Oyuncu, ortamda kendinizi güvende hissettiğinizde bunun mümkün olduğunu da sözlerine ekledi. Hint film sektörü masumluğunu kaybediyor derken kastettiğim buydu benim!
Radhika Apte
Radhika, filmlerinde bu tür birçok mahrem sahnenin parçası olmuştur. Ancak sette güvenli bir ortam yaratmak için bir yakınlık koordinatörünün gerekli olduğunu düşünüyor. Ona göre insanlar sömürülür ve bazen sizi sömüren insanlar bunu kasten yapmazlar. Çok fazla baskı altında bir şeyler yapması söylendiği bir durumu hatırladı ve yapmayı kabul etti. Bunun yanlış olduğunu ancak daha sonra anladı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?