Fragman İçin 20 Ocak'ı Bekleyin!

Aktörler Anil Kapoor ve Aditya Roy Kapur'un aynı adlı İngiliz dizisinin Hintçe uyarlaması olan ve orijinal olarak Tom Hiddleston ve Hugh Laurie'nin başrollerini paylaştığı The Night Manager dizisi yakında geliyor. Oyuncular aynı orijinal rolleri oynayacak, ancak Hint hikaye anlatımı tarzında geçecek. Yapımcılar fragman lansmanı için hazırlanırken, iki oyuncunun bireysel posterlerini bıraktılar.
Aditya Roy Kapur ve Anil Kapoor, posterlerde entrika ve tatlı dil getiriyor.Başlıkta "Farklı isimler, tek sebep. Bir gece müdürü asla görev dışında değildir." yazıyordu.
Dizi, dünya çapında büyük bir hit oldu ve 74. Altın Küre Ödülleri'nde birçok ödül kazandı. Daha önce Aditya Roy Kapur, "Platform bana The Night Manager'da başrol oynamam için yaklaştığında, bunun tam da aradığım şey olduğunu biliyordum. Karakterim Shaan, insanları istediği şeye zahmetsizce inandırabilen türden bir insan ve bu, biz oyuncular olarak zanaatımızla başarmaya çalıştığımız şeyi mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Disney+ Hotstar ekibi ve Sandeep Modi'nin bana böylesine heyecan verici bir karakteri oynama fırsatı verdiği için mutluyum ve onu Hindistan'daki ve dünyadaki izleyicilerle buluşturmak için sabırsızlanıyorum." diyor.
Anil Kapoor dizinin senaryosunu okuduğunda Shelly Rungta karakterine aşık oldu, aktör, ''Shelly güçlü bir adam, bir hayırsever ve tıpkı hikayesi gibi algılanamaz bir tehditle zeka ve kötülüğün mükemmel bir dengesi. Proje, eğlence ve harika hikaye anlatımının mükemmel bir karışımı. Sektörün en iyilerinden bazılarıyla ve önde gelen OTT platformlarından biri olan Disney+ Hotstar ile çalışmaktan büyük keyif aldım ve izleyicilerin projeye tepkisini sabırsızlıkla bekliyorum.''
The Night Manager'da ayrıca önemli rollerde Sobhita Dhulipala, Tillotama Shome, Saswata Chatterjee ve Ravi Behl yer alacak. Fragman 20 Ocak 2023'te çıkacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?