Günün Haberi: Aamir Khan'ın Kız Kardeşi Pathaan'da Yer Alıyormuş!

Shah Rukh Khan geri döndü ve ortalığı kasıp kavurdu. Hatta Türkiye'de bile haberlere çıktı! Dün hayranlar, Shah Rukh Khan'ın Pathaan'la başrolde beyaz perdeye dönüşünü izlemek için sabahın 6'sında ülke çapındaki sinemaları doldurdu. Beklenti tavan yapmıştı, açılış gününde sosyal medya sayfaları titriyordu ve hayranlar SRK'nin tekrar iş başında olduğunu görmek için can atıyorlardı. Filmde ayrıca Ashutosh Rana ve Dimple Kapadia ile birlikte Deepika Padukone ve John Abraham rol alıyor. İlginç bir şekilde, SRK'nın üvey annesini Nikhat Khan Hegde canlandırıyor. Kendisi Aamir Khan'ın kız kardeşi.
Bollywood Hungama, Aamir Khan'ın kız kardeşi Nikhat Khan Hegde'nin filmde Pathaan'ın Afgan bir kadın olan üvey annesini oynadığını doğruluyor. Filmde, Pathaan'a sadece oğlu demiyor, aynı zamanda Afganistan'daki duygusal bir etkileşim sırasında bir taweez (?), bir kol bandı da uyguluyor. Nikhat, onu hemen tanıyan sinema salonlarındaki izleyicilerden aldığı video klipleri Instagram hikayelerinde yeniden yayınlıyor. 
Nikhat Khan, geçen yıl Star Plus programı Banni Chow Eve Teslim ile televizyon çıkışını yaptı. Bir aktör olarak Mission Mangal, Tanhaji – The Unsung Warrior ve Saand Ki Aankh gibi filmlerde çalıştı. Ayrıca yapımcı olarak da çalıştı ve diğerleri arasında Lagaan, Hum Hain Rahi Pyar Ke ve Tum Mere Ho gibi birçok projenin arkasındaki isim oldu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?