Haseen Dilruba'nın İkincisi Mi Geliyor?

Geçen yılın Temmuz ayında Taapsee Pannu, 2021 Netflix filmi Haseen Dillruba'nın devam filminin gelme olasılığını ima etmişti. Şimdi, filmdeki rol arkadaşı Vikrant Massey, filmin ikinci bölümünün gerçekten olduğunu ve yakında çekimlere başlanacağını doğruladı.
Vikrant, IIT (Indian Institute of Technology) Bombay'daki bir etkinlikte filmin devamı ile ilgili bir soruyu yanıtlarken, "İleride olacağını doğruluyorum." dedi.
Vinil Mathew tarafından yönetilen ve Kanika Dhillon tarafından yazılan Haseen Dillruba, Aditya Srivastava ve Dayashankar Pandey ile birlikte önemli bir rolde Harshvardhan Rane'nin de rol aldığı suç ve romantik bir drama filmi.
Haseen Dillruba'nın ikinci filminden neler beklenebileceğini paylaşan Vikrant, ''Birçoğu gerçekten farklı olacak. Ben ve Taapsee dışında pek çok yeni şey var. Bu başka bir çılgın deneyim. Hikayenin etrafındaki dünyanın çok sevileceğine dair beklentileri daha önce yüksek tutmamıştık.''
Oyuncu ayrıca devam filminin yakında çekimlere başlanacağını da açıkladı. ''İkinci kısım için ilginç bir açık uçlu sonuç bırakmıştık ve bunu nasıl yapabileceğimizi ve şansımıza seyirciler yanıt verdi ve 15 gün sonra şimdi bunun için çekime başlayacağım.'' diye ekledi. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?