Hrithik Roshan 49. Yaş Gününde Duygularını Paylaşıyor

Yakın zamanda 'Vikram Vedha' adlı filmde rol alan Bollywood yıldızı Hrithik Roshan, bugün 49. yaş gününü kutluyor. Daha önce ayrıntılı doğum günü planları yaparken, şimdi bu günü kendisini tatmin edecek şeyler yapmak için bir fırsat olarak görüyor.
War aktörü şunları söyledi: "Eskiden doğum günümü eğlenceli bir gün olarak görüyordum ama sonra yol boyunca bir angarya, görev, kutlanması gereken bir parti, zorunlu bir etkinlik haline gelmeye başladı. Doğum günleri hafif bir rahatsızlık duygusuyla bir arada geldi. Ama bugün bunu beni tatmin edecek şeyler yaparak vakit geçirmek için bir fırsat olarak görüyorum. Hâlâ aynı şeyleri yapıyor olabilirim ama artık bu, kendi kendime dayattığım bir görevden ziyade, kendi arzum ve tatmin duygum yüzünden oluyor."
49 yıldaki en büyük öğreniminden bahseden Hrithik Roshan, hayatının bu aşamasında barışı çok önemli gördüğünü söyledi.
Hrithik Roshan şunları paylaştı: "Barış, piramidin tepesinde, tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra bir gün ulaşmayı umduğumuz gibi değil. Aslında her şeyin, her hareketin, her anın temelidir.
 Barış içinde başlamalıyız her şeye. Başlangıçtaki varoluş hali barış olmalıdır.'' diye ekledi. İyi ki doğdun demek düşer bizlere de!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?