Hrithik Roshan Depresyonun Eşiğinde Olduğundan Bahsediyor

Aktör Hrithik Roshan geçtiğimiz günlerde yeni yılı, fiziğinin hayranlık uyandıran resimlerini paylaşarak karşıladı. Bununla birlikte, açıkladığı gibi, aktör formda ve zayıf kalma mücadelelerinden nasibini aldığı için her şey çok da pürüzsüz değildi.
Son zamanlarda, 48 yaşındaki fitness eğitmeni Kris Gethin ile bir podcast'te etkileşime girdi ve burada hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı, fitness mantraları ve daha fazlası gibi çeşitli konularda konuştu. Artık eskisi gibi formda olan aktör, Tiger Shroff'la birlikte rol aldığı aksiyon gerilim filmi War'a hazırlanırken son derece zor zamanlar geçirdiğini açıkladı.
Aynı konuyu detaylandıran Agneepath oyuncusu, War için çekim yaparken neredeyse ölüyormuş gibi hissettiğini söyledi. Ayrıca, böylesine zorlu bir rolü üstlenmeye hazır olmadığını ve mükemmelliğe ulaşmaya çalıştığını da sözlerine ekledi.
Devam eden oyuncu, filmden kısa bir süre sonra adrenalin yorgunluğuna girdiğini ve 3-4 ay boyunca hareket edemediğini veya antrenman yapamadığını açıkladı. İşleri tersine çevirmeye karar vermeden önce, depresyonun eşiğindeydi.
Hrithik, dönüşümü hakkında da konuştu ve süreçten gerçekten keyif aldığını söyledi. Son 3-4 yıldır bu günü gözünde canlandırdığını ekleyen Vikram Vedha oyuncusu, geçmiş ihtişamına güvenerek bu arada kayıtsız kaldığını itiraf etti. İşini iyi yapmak bunu gerektirir Hrithik!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?