İki Fragman: Birinde Salman Khan Var Diğerinde Yok

Hint sinemasının bugüne kadarki en çok beklenen filmlerinden biri olan Pathaan için geri sayım başladı. Yash Raj Films geçtiğimiz günlerde bu casus evren filminin sinema fragmanının 10 Ocak'ta çıkacağını duyurdu. Yapım şirketi ayrıca fragmanın Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham ile aksiyon, heyecan ve ölçekte yüksek olacağına söz verdi. O zamandan beri sektörde casus evreninin Iron Man'i Salman Khan'ın da fragmanda yer alıp almayacağı spekülasyonları yapılıyor.
Yash Raj Films'den bir kaynak, "Asıl gerilim bu. Aditya Chopra bu projenin beyni ve tüm kartları nasıl göğsüne yakın tutacağını biliyor. Dünya, Salman Khan'ın filmdeki rolünün farkında olsa da, o iki yerde. Fragmanda gösterilmesi gerekip gerekmediği kafa karıştırıyor. Bu nedenle, yapım ekibinden Pathaan'ın iki tanıtımını kesmesini istemişti - Salman Khan'ın Tiger rolünde olduğu ve olmadığı şeklinde." diye aktardı.
Hepsi bu kadar değil, kaynak bize ayrıca Adi'nin fikrinin, 'az ama öz' ilkesini takip ederek herkesi Salman ve onun casus evreni hakkında bilgilendirmek olduğunu söyledi. "Pathaan'ın tüm kampanyası azdır ama özdür. Bu yüzden Salman'dan daha az görülebilir, ancak iletişim bozulmadan kalacaktır. Kim bilir, karavanda onun hakkında bazı ipuçları alacaksınız. Adi, Hint sinemasının en büyük iki süper yıldızı Shah Rukh Khan ve Salman Khan ile filmin en iyi sahnesini yarattı. Sadece filmin ve sekansın daha önce hiç olmadığı kadar patlamasını bekleyin."
Bollywood Hungama tarafından daha önce bildirildiği üzere Salman Khan, SRK'yi Rus Ordusundan kurtarmak için Pathaan'da bir helikopterde kariyerinin en kahramanca girişini yaptı. Pathaan fragmanının hangi versiyonu dijital olarak yayınlanacak, bunu sadece zaman gösterecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?