İşte Selfiee Fragmanı ve Konusu!

Uzun bir bekleyişin ardından, Akshay Kumar ve Emraan Hashmi'nin başrollerini paylaştığı Selfiee'nin yapımcıları nihayet bugün fragmanı yayınladı. Selfiee'nin aksiyon ve mizah dolu fragmanı, sıkı bir hayranın ve en sevdiği yıldızla tanışma girişiminin hayatını nasıl alt üst ettiğini anlatıyor. Klasik.
Üç dakika otuz üç saniye uzunluğundaki video, Emraan Hashmi'nin canlandırdığı RTO polisi Om Prakash Aggarwal'ın Akshay Kumar'ın canlandırdığı en sevdiği yıldız Vijay Kumar'ı tanıtmasıyla başlıyor. Fragmanda, Akshay Kumar'ın bir süperstar olma mücadelesini anlatırken Emraan'ın tek bir hayali var - Vijay Kumar ve oğluyla bir özçekime sahip olmak. Yıldızla tanışmaya çalışırken ters teper.
Fragman, Kumar ve Hashmi'nin yanı sıra diğerleri arasında Nushrratt Bharuccha, Diana Penty ve Mrunal Thakur'dan da görüntüler sunuyor. 
Bu arada, yakında çıkacak olan filmin özeti şöyle: ''Bollywood süperstarı Vijay Kumar'ın, sıkı bir hayranı olan RTO memuru Om Prakash Agarwal'dan yeni bir ehliyet alması gerekiyor. Bir yanlış anlaşılma, tüm ülkenin gözü önünde oynanan bir kan davasına dönüşüyor.''
Star Studios, Selfie'yi Dharma Productions, Prithviraj Productions, Magic Frames ve Cape Of Good Films ile birlikte sunuyor, Raj Mehta tarafından yönetiliyor. Filmin 24 Şubat 2023'te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. Selfie, beğenilen Malayalam filmi Driving License'ın (2019) resmi Hintçe versiyonudur. Fragman:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?