Janhvi Kapoor Ekran Alanını Roshan Mathew ile Paylaşacak

2022 yılında Janhvi Kapoor, üçüncü sinema filmi Mili ile beyaz perdeyi süsledi. Film iyi bir performans göstermese de oyuncu performansıyla övgü topladı. Buna bakıldığında, Janhvi'nin şu ana kadar oynadığı karakterlerin hiçbirini tekrar edecek havasında olmadığı görülüyor. Ve son söylentilere göre seyirciler onu yakında büyük ölçekli bir casus gerilim filminde başrol oynarken görecekler. Aktris, Choked and Darlings'teki performansıyla tanınan Malayalam oyuncusu Roshan Mathew'la birlikte Junglee Pictures'ın merakla beklenen filmi Ulajh'da başrol oynayacak.
PeepingMoon'dan gelen bir haber doğruysa Junglee Pictures, Aralık 2021'de duyurulan Ulajh adlı filmi için Roshan'la birlikte oynaması konusunda Janhvi ile anlaştı. Rapor, Kapoor'un bu büyük ölçekli projede bir casusu oynayacağı bilgisini veriyor. Yaklaşan yüksek oktanlı casus gerilim filmi üç ana karakter etrafında dönecek. Janhvi ve Roshan ile birlikte, filmin bir kıdemli erkek başrol karakteri daha var. Ancak, yapımcılar bunun için henüz kimseyi kesinleştirmediler.
Ulajh'dan bahsetmişken, görsel olarak keyifli manzarası ve pek çok kıvrım ve dönüşü olan bir gerilim filmi olduğu söyleniyor. Ulusal Ödüllü film yapımcısı Sudhanshu Saria tarafından yönetilen senaryo, başarısızlık ve kurtuluş temalarını ilgili ve sürükleyici bir şekilde ele alıyor. Parveez Shaikh'in yazdığı senaryo, ilk kez yabancı bir ülkede hizmet verirken tehlikeli bir kişisel komploya karışan, tanınmış bir vatansever aileden gelen bir kadın kahramanın etrafında dönüyor. Junglee Pictures'ın Raazi'den sonra ikinci kadın liderliğindeki casus dizisi olacak.
Profesyonel cepheye gelince, bunun yanı sıra, 25 yaşındaki aktrisin, Rajkummar Rao'nun oynadığı Dharma Productions'ın yakında çıkacak olan spor projesi Mr and Mrs Mahi de dahil olmak üzere birden fazla projesi var. Ayrıca Bawaal'da ekran alanını Varun Dhawan ile paylaşacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?