Kangana Ranaut 2 Yıldan Sonra Twitter'a Geri Dönebildi

Oyuncu Kangana Ranaut, iki yıl ara verdikten sonra nihayet Twitter'a geri döndü. Oyuncu dönüşünden sonra attığı ilk tweet ile yakında çıkacak olan filmi Emergency'nin çıkış tarihini açıkladı. Bir geldi pir geldi.

Kangana'nın Twitter hesabı, tekrarlanan şiddet nedeniyle Mayıs 2021'de kalıcı olarak askıya alındı. Twitter'dan bir yetkili o sırada şöyle demişti: "Çevrimdışı zarara yol açma potansiyeline sahip davranışlara karşı güçlü yaptırımlar uygulayacağımız konusunda nettik. Referans verilen hesap, özellikle Nefret Dolu Davranış politikamız ve Kötüye Kullanım Davranış politikamız olmak üzere Twitter Kurallarını tekrar tekrar ihlal ettiği için kalıcı olarak askıya alınmıştır. Twitter Kurallarını, hizmetimizdeki herkes için makul ve tarafsız bir şekilde uyguluyoruz." Oyuncu, birkaç kez sosyal medya hesabında pek çok kişi tarafından beğenilmeyen, nefret dolu ve kışkırtıcı olduğu iddia edilen içerikler paylaşmıştı. Kral son zamanlarda bayağı bir sessiz, bize de ekmek çıkarmıyor.
Ancak Kangana artık Twitter'a geri dönmeyi başardı. ''Herkese merhaba, tekrar burada olmak güzel.'' diye tweet attı. Birkaç sektör arkadaşı ve hayranları, yorumlar bölümünde onu tekrar karşıladı.
Oyuncu ayrıca yaklaşan projesi Emergency'nin çıkış tarihi hakkında da önemli bir duyuru yaptı. Sahne arkası videosunu paylaşarak tweet attı, ''Ve bu bir özet. Emergency çekimleri başarıyla tamamlandı. 20 Ekim 2023'te sinemalarda görüşmek üzere.''
Kangana Ranaut'un başrolünde yer aldığı film, izleyicilerde merak uyandırdı. Yönetmen şapkasını da takan oyuncu, eski Başbakan Indira Gandhi'nin rolünü deneyecek. Anupam Kher, lider JP Narayan'ın rolünü canlandıracak. Aktör Shreyas Talpade, ülkenin üç dönem başbakanlığını yapmış merhum siyasetçi Atal Bihari Vajpayee'nin önemli rolünü deneyecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.