Karan Johar Alia Bhatt İçin Konum Değiştirdi!

Bebek Raha Kapoor, herkesi etrafında topladı. Raporlar, Karan Johar'ın, yeni anne Alia Bhatt'ın kızıyla olabildiğince fazla zaman geçirebilmesi için çekim güzergahını değiştirdiğini belirtiyor.
Son raporlar, Karan'ın 'Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani' başrol oyuncuları Alia ve Ranveer Singh ile birlikte film için romantik bir şarkı sekansı çekmek üzere İsviçre'ye uçacaklarını belirtiyor. Ancak şimdi, Alia bebeğinin yanından uzun süre ayrılmaya pek hevesli olmadığından, KJo'nun üssü İsviçre'den Keşmir'e değiştirmeye karar verdiği bildirildi.
BollywoodHungama'ya göre Johar, "Kar kardır." dedi ve bu nedenle Hindistan'da mı yoksa Avrupa'da mı çekim yaptıklarının bir önemi yoktu.
Bu, yönetmenin başrol oyuncusu için her şeyi göze aldığı ilk sefer olmayacak. Alia'nın düğün şenlikleri için filmin çekimlerinin bir kısmının zamanında tamamlanmasını sağladı. Yönetmen daha sonra çekimin kalan kısmını ancak Alia doğum izninden döndükten sonra çekmeye karar verdi.
Ayrıca filmin bir kısmı henüz çekilmediği için filmin gösterime girmesini erteledi. Filmin bu yıl beyaz perdede gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?